Kadınlar için üretilmiş Lamborghini

Seksi ve pembe renkte sadece kadınlar için üretilmiş Lamborghini'yi görmüşmüydünüz? Tamam buna sahip olamayız ama en azından bakmak ücretsiz.

Lamborghini
1963 yılındaki kuruluşundan beri az sayıda spor ve arazi otomobili üreten otomotiv firması. Fabrikaları Modena ve Bolonya şehirleri arasında küçük bir İtalya kasabasında; Sant'Agata'dadır.

Lamborghini şirketinin arazi taşıtlarından, spor arabalarına geçişi sahibi Feruccio Lamborghini (1916-1993) 'nin spor arabalarına başta Ferrari ile tutkun olmasıyla başlar. Bilinen hikayeye göre, Ferrari'sinin debriyajı bozulunca Ferrari fabrikasına giden Lamborghini ile Enzo Ferrari görüşmek istemez. Kendi debriyajını büyük bir kolaylıkla tamir eden Lamborghini, spor arabalar üretmeye karar verir.

Giorgetto Giugiaro ve Marcello Gandini gibi ünlü tasarımcılar ile çalışan Lamborghini, seri üretilen tüm arabalar arasında en pahalı, en güçlü yol arabalarını temsil etmiştir.

2004 yılında, Lamborghini'nin sahibi Volkswagen grubunun baştasarımcısı ; Peugeot ve Mercedes'in günümüzdeki çizgisini yaratan Murat Günak çocukluğundan beri Lamborghini hayranı olduğunu ve Lamborghini için unutulmayacak bir tasarımla Lamborghini hayranları karşısına çıkacağını Volkswagen saflarına geçtikten birkaç gün sonra açıklamıştır. 2004 yılında çıkan Murcielago ve Gallardo modelleri, Belçikalı otomotiv tasarımcısı Luc Donckerwolcke tarafından tasarlanmıştır.
kaynak: vikipedi

İşte sadece kadınlar için üretilmiş Lamborghini

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

bence tamponları köpükten yapmalı, park sensörü (yoksa) eklenmeli, koltuk direksiyona yapıştırılınca araba çalışmamalı ve hatasız sollamada (ve mümkünse sağlamada + çat diye gelen arabanın önüne kırılacaksa) araba erken uyarı vermeli.. çünkü anca bayanları (büyük çoğunluk) paklar..

eğer iyi bir bayan şöförseniz hakkatten sizi taktir ediyor ve bu arabayı layık görüyorum.. değilseniz boşverin size en ucuzundan bir murat falan alalım (hurdaya çıktığında üzülmezsiniz)..

gkaans lamborghiniden bahsediyoruz bende lamdoda kusur yada benzeri birsey aramak gereksiz 🙂 . birde lamborghinim olsun, kadınlar için yapılmış olsun. fark etmez 🙂

çok sportif bir otomobil, şehir içinde sürücüye kattığı havayı tahmin edebiliyorum