Kategoriler
Gündem

Doğruysa Şahan’a hiç yakışmamış

Biz içinde yaşadığımız için bir çok olaya, duruma alışıyoruz ve artık bize garip gelmiyor ama dışarıdan bakıldığında gündemin sürekli değiştiği ve enteresan onca şeyin kısa zamanda gelişip gündemden gelip geçtiği haraketli bir ülkedeyiz. Bir tarafta oğlu hayatının baharında askerlik yaparken hayatını kaybediyor, şehit oluyor ve bunun karşılığında vatan sağolsun diyor, diğer tarafta vatan sağolsun diyenlerden […]

Kategoriler
Hayattan

Kolbastı(Hoptek) oynamayı öğrenin

Medya sayesinde toplumumuzda hemen herkesin aşina olduğu dans olan bilinen adı ile Kolbastı, diğer adı ile Hoptek dansını öğrenmek isteyenler için UzmanTv de eğitim videoları var. Videodaki Uzmanımız Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Engin Erşen hoca.

Kategoriler
Kültür Sanat

Jartiyer nedir, ne değildir?

1954 İstanbul doğumlu, iki çocuk babası, Pariste yaşayan, iç giyim uzmanı, yazar, prodüktör ve danışman gibi sıfatlara sahip olan Cüneyt Ayral Uzman TV için Jartiyer konusuna değindi. Videolarda bir manken ile birlikte çekim yapan Cüneyt abimiz Jartiyer’in nasıl giyineceğinden tutun da sağlık ile ilgili yönlerine kadar tonla mevzu ya değinmiş.