Kategoriler
Hayattan

Bedava Starbucks Kahvesi İçiyo Herkes!

Herkes 10 Mart Perşembe günü Starbucks’tan 40. yılına özel hediye kahvesini alsın. Eklediğim resmin çıktısını hernagi bir gideceğiniz Starbucks’ta çalışan arkadaşa göstermeniz yeterli. Şimdiden afiyet olsun 🙂 Kampanya şu an bitmiş olabilir yazıyı geç yayınladım onun için kusura bakmayın. 10 Mart 2011 sabahı için geçerliydi.

Kategoriler
Hayattan

Starbucks, Lost, Heroes, Nike, Puma vs.

Evet ben marka kullanmasını seviyorum, Adidas, Nike, Starbucks seviyorum bunları tüketmeyi seviyorum milyonlarca insan gibi. Evet evet Lost, Heroes gibi dizileri izliyorum, tüketiyorum hep. Ama ben farklıyım. Nedir bu fark?

Kategoriler
Hayattan

Starbucks ve diğer kafelerde sipariş vermekte zorlananlar için

Ben uzun süre bu şeyden sıkıntı çektim. Arkadaşım Starbucks özellikle ki diğer kafeler mesela Gloria Jeans Starbucks gibi değil orada menüyü gösteren bir şey getirir garson ve siparişi masanızda alır. Ama Starbucks larda bildiğiniz gibi siparişi girişte verirsiniz alırsınız kahvenizi gidersiniz oturacağınız masaya. Hep diyordum yahu arkadaş iyi hoş yazmışsınız menü işte orada burada var […]

Kategoriler
Hayattan

Starbucks logosu

Starbucks Coffee, ilk sanırsam 2002 – 2003 gibi ülkemize geldi ve son bir kaç yıldır çok popülerler, özellikle İstanbul’da çok güzel yerlerde mevcutlar. [via] Örneğin Beyoğlu İstiklal caddesinde tam 3 tane Starbucks var. İstiklal’de 3 tane olması bizim için büyük sorun oluyor bazen; A:-hadi ben Starbucks da bekliyorum seni. B:-hangisinde? A:-ortancasında! B:-Galatasaray a yakın olanda […]

Kategoriler
Blog

Likemind İstanbul blogu

Pazarlama yöneticileri, reklam profesyonelleri ve pazarlamanın geleceğine ilgi duyan benzer zihinli kişiler (likemind) ayda bir buluşuyor. Likemind, bir kahve masası etrafında gündem olmadan fikirlerin konuşulduğu pazarlama insanlarının buluşmasıdır. Her ayın ücüncü Cuma sabahı 08:00 – 10:00 arasi Kanyon Starbucks da buluşuyoruz. Likemind İstanbul blogu bugünden itibaren başladı. Bloga likemind buluşmasına katılmış herkes davetli ve yazabiliyorlar.