Kategoriler
Hayattan

traafik.com – trafikte sinir olmayın sorumlu olun

Bu bir arkadaşımın yaptığı site traafik.com. Sürücüler trafikte karşılaştıkları hatalı sürücüleri bu siteye şikayet edebilir, şikayetlere göre gereken işlemler uyarılar yapılıyor. Kurumlar örneği belediye ve eğitim kurumları da bu siteye plakalarını kayıt edebiliyor ve araçlarının nasıl kullanıldığını takip edebiliyorlar, araçlarına gönderilen ücretsiz etiketleri yapıştırdıkalrı taktirde araçları takipe diliyor. Hizmet tamamen ücretsiz.

Kategoriler
Ivır zıvır

Hepsiburada.com’dan lcd monitor ve televizyon almayın

Geçen ay hepsiburada.com’dan bir monitör aldım, monitör geldiğinde ben tatildeydim bu yüzden 2 hafta sonra açabildim kutusundan ve baktım. Baktığımda ekranında bilindik ölü piksellerden bir tanesi vardı hemde tam ortasında.

Kategoriler
Hayattan

Şikayetiniz varsaaa

Bir ürün satın aldınız ve ürünle ilgili sorun yaşadınız.Firmaya geri döndünüz şikayetinizi bildirdiniz sonuç değişmedi.Ben böyle bişeyle karşılaştım aylar sürdü hemde :Önce tüketici koruma derneği (sözde koruma) ne başvurdum firmayla görüşüldü ama derdimizi anlayan bir kişi bile çıkmadı ve denildiki mahkemeye verin ??? işte eğer benim gibi olduysanız sizde sikayetim var diyin var diyin bu […]