Kategoriler
Geyik

Pelin Batu – Zevk p…gi

Habertürk de Türk Televizyonlarının en uzun süren, Okan Bayülgen’e rakip, sıkı takipçisi olduğumuz, Sultan 1.Murat Bardakçı hazretlerinin sunduğu, içinde Tarih de ihtiva eden eğlenceli program Tarihin Arka Odası gene yapacağını yaptı, daha doğrusu Pelin Batu yaptı, Murat Bardakçı da sıvadı.

Kategoriler
Medya

Tarihin arka odasında Pelin bu sefer piyano çaldı şarkı söyledi

Habertürk televizyonunda her cumartesi gecesi yayınlanan hastası olduğumuz program Tarihin Arka Odası’nda Pelin Batu bu sefer piyano çaldı ve şarkı söyledi. Murat Barkaçı ile Yaprak Sayar’ın icra ettiği Türk müziklerine her programda görüyoruz, biliyoruz. Bu sefer bir değişiklik oldu ve Pelin de piyanosunu getirtip çaldı söyledi.

Kategoriler
Medya

Pelin Batu canlı yayında uyudu

Başından beri izleyicisi olduğum program Tarihin Arka Odası geçen Cumartesi yani son programında yine sağolsun Pelin sayesinde eğlenceli hale gelmiş. Maalesef ertesi sabah Pazar günü sabah erken kalkacağım için programı erkenden terkedip uyumuştum o anı canlı göremedim. Pelin Batu olmasa o program çekilmez bunu da yazayım, vallahi hiçbir tadı kalmaz programın. Erhan hoca zaten eğlenceli […]