Kategoriler
Internet

Fizy.Org’dan video ve mp3 indirmek – Yeni

Daha önce şu adreste yazdığımız Fizy sitesinden video ve müzik indirme konusu eskimiş. Yen ve daha basit bit yöntemle Fizy de dinlerken çok sevdiğiniz şarkıları indirmeniz mümkün, bunun çin Firefox tarayıcı kullanıp Video DownloadHelper eklentisini kuracaksınız, tarayıcınız ile Fizy’yi açtığınızda müziği dinlendiğiniz sırada eklentinin iconu renklenecek ve size indirme seçeneklerini sunacak.

Kategoriler
Ivır zıvır

Firefox tarayıcıyı WordPress sitilinde kullanın

Mozilla Firefox 3.6 sonrası sürümlerde kullanılabilen yeni arayüz giydirme modelinde birçok güzel tema mevut, bu Google Chrome temalarının aynısı hatta enteresan bir özelliği tema sayfasına gittiğinizde göreceksiniz fare ile temanın üzerine geldiğinizde tarayıcınızın grünümü değişerek önizleyebileceksiniz. getpersonas.com/en-US/gallery/Designer/WordPress.org

Kategoriler
Blog

Bloggerlar için 10 Firefox eklentisi

Bir (blogger)blog yazarıysanız sizin için internette geçirdiğiniz vakit çok önemlidir, kısa zamanda çok şey yapmak istersiniz. Biz bloggerlar çoğumuz Firefox kullanırız çünkü eklentileri bize çoğu şeyi tarayıcı üzerinde basitçe yapmamıza imkan tanır. Aşağıda bloggerlar için gerekli olduğunu düşündüğüm 10 adet Firefox eklentisi var, siz de önerileriniz varsa yorum kısmına yazabilirsiniz.