Kategoriler
Geyik

Sitenize Vuvuzela ekleyin

Güney Afrika’da düzenlenen Fifa Dünya kupası maçlarında kafa ütüleyen sesi çıkaran aleti yani (meşhur oldu)Vuvuzela’yı web sitenize eklemek için aşağıdaki kodları sitenizin herhangi bir yerine yazın. Sonuç bu sitenin şu an ana sayfasındaki gibi olacak.

Kategoriler
Medya

FIFA 2010 Güney Afrika Dünya Kupası şarkıları

İki tane klip var, biri Shakira – Waka Waka diğeri de FIFA 2010 Dünya Kupası Resmi Şarkısı K’naan & David Bisbal – Wavin’ Flag. K’naan ile David Bisbal isimli sanatçılarn yaptıkları düet şarkı Wavin’ Flag, özgürlük anlamına geliyor.

Kategoriler
Medya

Vuvuzela

Güney Afrika Zurnasına verilen isim, Vuvuzela. Güney Afrika da düzenlenen Dünya Kupası maçlarında çalındığı ve çok rahatsız edici bir uğultu çıkararak televizyondan izleyen bizleri arı kovanı için de maç izleme hissi veren lanet çalgı. Maçlarda çalınmasının yasaklanması söz konusuymuş, belki yasaklandı tam bilmiyorum.

Kategoriler
Teknoloji

Pes 2010: 22 Ekimde sahalarda

Konami, PES 2010 un PlayStation3, Xbox 360, PC-DVD ve cep telefonları için 22 Ekim, PlayStation2 ve PSP (PlayStation Portable) için 5 Kasım ve Wii için 19 Kasım’da piyasada olacağını duyurdu.

Kategoriler
Teknoloji

Pes mi Fifa mı?

Aklıma takılan bir soruyu paylaşmak istiyorum. Pes ve Fifa dünya’nın en çok oynanan spor oyunları. Yılların oyunu olan Fifa ve gönlümüzün sultanı ise Pes. Sizce hangisi bir numara?