Kategoriler
Eğlence

Deadpool & Wolverine fragman Deadpool & Wolverine ilk fragman yayınlandı, merakla beklenen film daha önce Deadpool 3 olarak geçiyordu.

Deadpool 3 filminin ilk fragmanı yayınlandı. Ryan Reynolds’ın bir kez daha ikonik Deadpool karakterini canlandıracağı yapıma Hugh Jackman da yıllar sonra Wolverine rolüyle geri dönüyor.

Kategoriler
Eğlence

Echo dizisi Disney+’ta başladı Marvel’ın merakla beklenen, Daredevil ve Kingpin’in de yer aldığı dizisiz “Echo”, Disney+’ta izleyici ile buluştu.

Marvel’ın son dönemde çıkardığı film ve dizilerinin büyük ölçüde hayal kırıklığı yaratması, izleyici ile Marvel arasına soğukluk girmesine sebep oldu. Eskiden Marvel işlerine koşarak giden sıkı hayranları bile artık stüdyonun işlerine temkinli yaklaşır oldu. Nitekim bu durum gişeye de Disney+’ın izlenme rakamlarına da yansıdı.

Kategoriler
Eğlence

Yeni Marvel dizisi Echo Marvel’ın yeni dizisi Echo’dan ilk fragman geldi, dizi, Disney+’ta yayınlanacak.

Disney+’ta(ve Hulu) yayınlanacak olan Marvel dizisi Echo, Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) 46. dizisi olacak. Dizinin başrolünde Alaqua Cox, Echo karakterini canlandırıyor, dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Charlie Cox, Vincent D’Onofrio, Sydney Lemmon, Zahn McClarnon, Chaske Spencer, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Cody Lightning, Graham Greene ve Marc Forste yer alıyor.

Kategoriler
Eğlence

Marvel izleme klavuzu Marvel film ve dizileri sıralaması. Marvel film ve dizileri kronolojik olarak nasıl izlenir?

Marvel ve Avengers filmlerini, 2. Dünya Savaşı’nı konu alan Kaptan Amerika: İlk Yenilmez’den başlayarak, gerçekleştiği sırayla izlemek istiyorsanız, tüm MCU film ve dizilerini kronolojik sırayla, tek bir rehberde listelendi.

Kategoriler
Eğlence

Loki 2. sezon Loki 2. Sezon 6 Ekim 2023 Tarihinde Disney+’ta.

Benim en eğlendiğim dizilerden biri olan, Marvel hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Loki dizisinin ikinci sezonu 6 Ekim’de yayınlanacak. Peki Loki 2. sezonunda neler olacak? İşte bazı tahminler ve beklentiler.

Kategoriler
Eğlence

Loki 2. sezon onaylandı İçinde aşk olan her şey bir tık daha güzel.

Owen Wilson, “Loki”nin ikinci sezonunun geri dönüşünü onayladı.

Kategoriler
Eğlence

WandaVision fragmanı yayınlandı Marvel fanlarının merakla bekledikleri WandaVision dizisi için ilk fragman yayınlandı.

Marvel fanlarının merakla bekledikleri WandaVision dizisi için ilk fragman videosu yayınlandı. Bahse konu fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.