Kategoriler
Eğlence

Barış Akarsu’nun annesi hayatını kaybetti

Merhum şarkıcı Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu, bir süredir kanserle mücadele ediyordu, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Barış harika bir insandı ve genç yaşında(28) trafik kazasıyla aramızdan ayrıldı, annesi Hatice Akarsu hanımefendi bugün tedavi gördüğü hastanede vefat etti, kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Türk Rock müziğinin efsane ismi Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu’nun vefat ettiği öğrenildi. 2007 yılında geçirdiği trafik kazası sebebiyle hayatını kaybeden ve severlerini yasa boğan şarkıcı Barış Akarsu aynı zamanda söz yazarlığı ve oyunculuk yapıyordu. Islak Islak, Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş gibi şarkılarıyla akıllara kazınan şarkıcının annesi Hatice Akarsu 15 gündür yoğun bakımda verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Amasra anısına dikilen heykeli
Amasra’da anısına dikilen heykeli

Trafik kazasında hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Bodrum’da 29 Haziran 2007’de geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu’ya bir süre önce pankreas kanseri teşhisi kondu.

Ameliyat olan ve tedavisi devam eden Hatice Akarsu, 15 gün önce de Ankara Şehir Hastanesi’nin yoğun bakıma kaldırıldı. Yaşam mücadelesi veren Akarsu, bugün çoklu organ yetmezliğinden hayatını kaybetti.

onedio.com/haber/turk-rock-muziginin-efsanesi-baris-akarsu-nun-annesi-hatice-akarsu-vefat-etti-1014597
Barış Akarsu sakın şaka yapma
Barış Akarsu’yu kaybettik