Kategoriler
Eğlence

The Platform devam filmi

Netflix orijinal yapımı olan, distopik bilim kurgu filmi The Platform’un ikincisi için müjdeyi verdi.

Netflix’in en beğenilen filmleri arasında olan 2019 İspanyol yapımı The Platform’un(El Hoyo) devam filmi geliyor.

2020 yılında Netflix platformunda yayınlanan film ilginç konusu ile büyük beğeni topladı ve popüler oldu. Netflix, dün Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla filmin hayranlarını sevindirecek bir haber verd, The Platform’un devam filminin geleceğini doğrulanırken filmden ilk görselleri de paylaştı.

Hikâye bitmekten çok uzak. Netflix tarihinin en popüler İspanyol filmi olan ve yine Galder Gaztelu-Urrutia tarafından yönetilen The Platform’un devam filmine ilk bakış

Netflix, “Hikâye bitmekten çok uzak. Netflix tarihinin en popüler İspanyol filmi olan ve yine Galder Gaztelu-Urrutia tarafından yönetilen The Platform’un devam filmine ilk bakış” ifadelerini kullanarak filmin prodüksiyonunun başladığını duyurdu.

Görüntüler, henüz resmi ismi belli olmayan The Platform 2’de başrolde yer alacak kişileri de görmemizi sağladı. Tamamen yeni bir kadroyla karşımıza çıkacak yapımda, Hovik Keuchkerian ve Milena Smit rol alacak. Bunun yanı sıra orijinal filmdekini andıran bir hücreyi de göreceğimiz görüntülerden anlaşılabiliyor.

Netflix’in özel içerikler üretme stratejisi, abonelerine çeşitlilik sunmayı hedefliyor. The Platform için çekilecek olan devam filmi de bu stratejinin bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. İlk filmde sağlam temeller atan hikaye, ikinci filmde de yeni sürprizler ve dönüşlerle izleyicileri şaşırtmaya hazırlanıyor.

Galder Gaztelu-Urrutia’nın yeniden yönetmen koltuğuna oturacağı devam filmi, bir önceki yapımda olduğu gibi izleyicilere düşündürmeyi ve tartışmaları tetiklemeyi hedefliyor. The Platform’un başarısı, Netflix’in uluslararası sinema sahnesindeki gücünü ve çeşitliliğini de gösteriyor.

El Hoyo / The Platform (2019) – Film İncelemesi
The Platform’u Sevenlerin İzlemesi Gereken Benzer 12 Film
En iyi 31 Netflix filmi – Netflix’te izlenmesi gereken en iyi 31 film. Bu gece ne izleyeceğinizden emin değil misiniz? İşte Netflix’in sunduğu en iyi filmlerden bazıları.
Netflix’deki en iyi korku filmleri – Netflix üzerinden izlenebilen en iyi korku filmleri listesi.
Netflix’in en iyi 11 bilim kurgu gerilim filmi – Netflix’de izleyecek bir şeyler arıyorsanız, bilim kurgudan ve gerilim türünden hoşlanıyorsanız izlediğim ve sizin de izlemeniz gereken 11 filmi listeledim.
Netflix’deki en iyi gerilim filmleri – Netflix’den izlenebilecek en iyi gerilim filmlerini listeledik.