Kategoriler
Eğlence

Suicide Squad Oyununun fragmanı çıktı

Suicide Squad: Kill the Justice League isimli oyun 2022 yılında PS5, Xbox Series X, ve PC için çıkacak.

Batman oyununun yapımcılarının geliştirdiği yeni oyun Suicide Squad: Kill the Justice League de konu; DC Evrenindeki en tehlikeli kötü adamlardan bir ekip kurup Adalet Ligini Öldürme görevini üstlenmek.

DC FanDome etkinliğinde tanıtılan Suicide Squad: Kill The Justice League oyunu, 2022 yılında PC, PS5 ve Xbox Series X için yayınlanacak. Oyunda Rocksteady imzası bulunacak.

Özellikle Arkham serisi gibi oyunlarıyla süper kahramanlara ait oyunların da kaliteli olabileceğini kanıtlayan DC, dün gerçekleştirdiği DC FanDome etkinliğinde de yeni oyunlara yer verdi. Bu oyunlardan biri de Suicide Squad: Kill The Justice League oldu.

Rocksteady tarafından geliştirilecek olan oyunun çıkış tarihi ise 2022 olarak açıklandı. Oyun ayrıca Arkham Evreni içerisinde yer alacak ve o serinin bir devamı olan bir hikaye anlatacak. Burada yapımcıların yorumuyla bir Suicide Squad ekibi göreceğiz.

Suicide Squad: Kill The Justice League fragmanı:

Oyun 2022’de PS5, Xbox Series X, ve PC için çıkacak.

https://www.webtekno.com/suicide-squad-kill-the-justice-league-fragmani-yayinlandi-h98402.html

wolkanca.com’da Suicide Squad Oyununun fragmanı çıktı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Suicide Squad Oyununun fragmanı çıktı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.