Kategoriler
Genel

iPhone zil sesi yapmak

Bilgisayarınızda herhangi bir program kullanmakdan basitçe iPhone zil sesleri yapabilirsiniz.

Öncelikle bilmemiz gereken iPhone zil sesleri için standart dosya formatı m4r’dir ve maksimum uzunluk 40 saniyedir.

Zil sesini oluşturmak için bir mp3 dosyasına sahip olalım, bunun için mp3 indirebileeğimiz siteler: youtube.com, soundcloud.com vs. kullanabiliriz. Soundloud dosyalarını indirmek için soundclouddownloader kullanabiliriz, youtube videolarını mp3’e dönüştürmek için de bu işi yapan herhangi bir online site kullanabiliriz veya elinizde zaten sil sesi yapmak istediğiniz bir mp3 vardır.

Elimizde zil sesi yapmak istediğimiz bir mp3 dosyası olduğuna göre şimdi bu dosyayı iPhone zil sesi formatına ve uzunluğuna çevirmek gerekiyor, bunun için kullanımı en kolay online site olan mp3cut.net‘i kullanabiliriz, bu siteye mp3’ü yükleyin ve 40 parçadan saniyelik kısmı seçip Save as kısmından m4r formatını seçin ardından indirin bu kadar basit.

Zil sesini oluşturdunuz, bu zil sesini iPhone’unuza iTunes ile aktarabileceğiniz gibi iTunes olmadan da çeşitli küçük programlarla aktarmanız mümkün.

Bonus olarak hazır iPhone zil sesleri indirebileceğiniz 6 iyi site var bunlar; iphoneringtones.ca, m.audiko.com, freetone.org, freetone.org, melofania.club, zedge.net, cellbeat.com

wolkanca.com’da iPhone zil sesi yapmak veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, iPhone zil sesi yapmak için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.