Kategoriler
Eğlence

Netflix’ten Sedat Peker’e teklif

Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın, katıldığı bir Youtube programında Netflix’in Sedat Peker ile iletişime geçtiğini ve film teklifi sunduğunu söyledi.

Sedat Peker’in 2021 yılında Youtube üzerinden yaptığı yayınlardan sonra “Sedatflix” şeklinde bir espri çıkmıştı, insanlar Sedat Peker’in videolarını bir dizi filmmiş gibi gerçekten heyecanla takip ediyordu.

Geçtiğimiz günlerde Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın, katıldığı bir yayında Peker’e Netflix’ten teklif geldiğini açıkladı. Barkın, “İnsanlar, Sedat Peker videoları IMDB’ye düştüğü zaman bunu bir miktar espri konusu yaptılar ama Netflix’ten Sedat Peker’le gerçekten iletişim kuruldu” dedi.

“Netflix’in resmi teklifi vardı” diyen Barkın, teklif gelmesiyle ilgili “İnsanlar, Sedat Peker videoları IMDB’ye düştüğü zaman bunu bir miktar espri konusu yaptılar ama Netflix’ten Sedat Peker’le gerçekten iletişim kuruldu. ‘Kim oynar bilmem ama bir oyunculuk yeteneğinden öte öz hayatında da çok çılgın bir karakter olması gerekiyor’ gibi bir cevap verdiğini hatırlıyorum” dedi.

Netflix’ten Sedat Peker’e teklif | Av. Ersan Barkın

İlginç bir haber olduğu için arşivime eklemek istedim.