Kategoriler
Eğlence

Netflix ücretsiz izleme seçeneğini sundu

Popüler dijital yayın platformu Netflix, bazı orijinal içeriklerini ücretsiz hale getirdi

Dünyada 190’dan fazla ülkede 167 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmlerini sunan Netflix, popülerliğini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Netflix şimdi yeni bir hamle yaptı ve bazı içeriklerini ücretsiz sunmaya başladı, bu seçilmiş dizi ve filmleri Netflix ücretli kullanıcısı olmanıza gerke kalmadan ücrtesiz olarak izleyebilirsiniz

Dijital yayın platformunda artık “Netflix’i Ücretsiz İzleyin” gibi bir seçenek bulunuyor. Platformda ücretsiz olarak izlenebilecekler arasında; Elite, Stranger Things, Patron Bebek Yine İş Başında, When They See Us, Grace and Frankie, Love is Blind, Murder Mystery, The Two Popes, Bird Box ve Gezegenimiz yapımları yer alıyor. Ancak dizilerin tüm sezonlarının açık olmadığını da belirtelim. Yani bir bölümü izledikten sonra eğer beğendiyseniz üyelik oluşturmanız isteniyor ancak filmler için geçerli değil. Filmler abone olunmadan baştan sona kadar izlenebiliyor.

Şu anda sadece web için aktif durumda olan ücretsiz Netflix içeriklerine bu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.netflix.com/tr/watch-free. Doğrudan içeriklere erişebildiğiniz bu bağlantıda izlemek istediğiniz Netflix orijinal yapımını bulduktan sonra “Hemen İzle” butonuna tıklayın. Ardından yeni bir sayfaya yönlendirilip, bu sayfada da seçtiğiniz Netflix yapımını izlemeye başlıyorsunuz. Ancak az önce de belirttiğimiz gibi orijinal dizilerin sadece ilk bölümleri ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor.

Bu arada Netflix’in kısa bir süre önce 30 günlük deneme sürecini de yeniden kullanıma sunduğunu hatırlatalım. Netflix’in bu kampanyasıyla da ilk ay için 0,20 TL gibi uygun bir ödeme yapıyorsunuz. Eğer bir aylık kullanımdan memnun kalır ve aboneliği devam ettirmek isterseniz, Netlfix’in normal abonelik ücretlerini ödemeye başlıyorsunuz.

Kaynak: https://www.androidauthority.com/netflix-free-access-1153042/

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr