Kategoriler
Tech

Kâr amacı gütmeyen web siteleri için ücretsiz SSL

Günümüzde tüm web siteleri için SSL, hem güvenlik hem de SEO için şart. Non-profit yani kar amacı gütmeyen kuruluşlar için ömür boyu ücretsiz SSL alabilirsiniz.

Normalde ücretsiz SSL alınan yerlerde SSL sertifikalarının süresi kısadır, en uzunu 3 ay ve 3 ayda bir yenilemeniz gerekir. freesslcertificate.org sitesinde kar amacı gütmeyen(non-profit) kuruluşlar için(dernek, vakıf vs. veya kişisel siteler) 1 yıl geçerli ve ömür boyu ücretsiz yenilenen SSL sertifikası alabilirsiniz.

www.reesslcertificate.org
www.reesslcertificate.org

freesslcertificate.org’da tüm açıklamalar var ve istedikleri sitelerinde bulunan iletişim formundan sitenizin adresini ve konusunu yazıp iletişime geçmek, ardından onlar sitenizi inceleyerek kurallara uygun ise size hemen sertifikanızı göndereceklerdir, ayrıca her yıl yenisini göndereceklerini belirtmişler.

Kaynak: How to Install Free SSL Certificates on WordPress Websites https://hackernoon.com/how-to-install-free-ssl-certificates-on-wordpress-websites-it1l31hi #cybersecurity #technology #ssl-certificate @Hackernoon aracılığıyla

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Kâr amacı gütmeyen web siteleri için ücretsiz SSL başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.