Kategoriler
Eğlence

Joker: Folie à Deux

Todd Philips Joker 2’den ilk görseli -Happy Valentines Day- notuyla paylaştı. Lady Gaga, Harley Quinn rolünde ilk defa göründü.

Lady Gaga, Joker 2’deki(Joker: Folie à Deux) Harley Quinn rolünde ilk defa göründü. Todd Philips Joker 2’den ilk görseli “Happy Valentines Day” notuyla paylaştı.

Yayınlanan görselde Joaquin Phoenix’in canlandırdığı Joker de görünüyor.

Yönetmen Philips, Aralık ayında Instagram hesabında filmden ilk görüntüyü paylaşmıştı. Arthur Fleck’i traş olurken gördüğümüz bu karenin ardından, filmden sadece Lady Gaga’nın sete çıktığı haberini almıştık.

Lady Gaga’nın Joker devam filmine katıldığı Ağustos 2022’de resmen duyurulmuştu. “Joker” filminde Lady Gaga’nın Harley Quinn’ini kötü yollara sapmadan önce kendisini Joker’e aşık bulan bir psikiyatrist olarak izleyeceğiz. Filmin aynı zamanda bir müzikal olacağının açıklanması da kafaları karıştıran detaylardan. Anlaşılan Lady Gaga, Top Gun: Maverick için yaptığı şarkının ardından, bir kez daha Oscar adaylığına oynayacak.

Joker: Folie à Deux’ta öncesinde bir psikiyatrist olan ancak sonrasında tedavi ettiği Joker’e aşık olarak onunda suç dünyasına giren Harley Quinn’in bir versiyonunu izleyeceğiz. İlk film gibi bu film de mevcut DC sinematik evreniyle veya Suicide Squad’ta gördüğümüz Margot Robbie’nin Quinn’i ile bir ilgisi bulunmayacak.

Joker 2 Harley Quinn Opening Scene First Look 2024 and Teaser Trailer Breakdown

Joker: Folie à Deux” 9 Ekim 2024’te, yani ilk filmin çıkışından beş yıl sonra sinemalarda boy gösterecek.