Kategoriler
Hayattan

Bedava Starbucks Kahvesi İçiyo Herkes!

Herkes 10 Mart Perşembe günü Starbucks’tan 40. yılına özel hediye kahvesini alsın. Eklediğim resmin çıktısını hernagi bir gideceğiniz Starbucks’ta çalışan arkadaşa göstermeniz yeterli. Şimdiden afiyet olsun 🙂 Kampanya şu an bitmiş olabilir yazıyı geç yayınladım onun için kusura bakmayın. 10 Mart 2011 sabahı için geçerliydi.

Kategoriler
Teknoloji

İdrarınızı boşa harcamayın

Güney Koreli mühendisler MetalCell isminde bir batarya geliştirmişler, bu batarya idrar ile doluyor yani üzerine işerseniz batarya doluyor dolayısıyla boşa işemek yok bataryaya işemek var. Bu tür teknolojiler normal tüketiciler için değil tabii ki askerler, dünya orduları için geliştiriliyor. Her türlü doğa şartında görev yapan askerler en uygunsuz zamanlarda batarya, enerji ihtiyacı duyuyorlar ve yetenekli […]

Kategoriler
Geyik

Yeryüzünün en müstehcen 10 sebzesi

Sebzelerin şekilleri böyle müstehcen, garip olabiliyor, hepimiz karşılaşabiliriz çok komik oluyorlar. Bazılarını hiç görmemiş olabilirsiniz .

Kategoriler
Kültür Sanat

Tamamen yiyeceklerle oluşturulmuş resimler

Aşağıdaki resimler tamamen yiyeceklerden oluşturulmuşlar, ve bunlar çizimle, boyoma ile değil birebir gerçek yiyecekleri bu şekillere getirilmişler. Gerçekten çok şaşırtıcılar.

Kategoriler
Kültür Sanat

Şaşırtıcı yemek sanatı

Kekler, kremalar, pastalar, karpuz, kivi, makarnalar, pilavlar ve suşi. Tüm bu yiyecek ve yemeklerle yapılmış yemekler veya belki daha doğru tabirle sanat eserleri. Sizleri yemeğe kıyamayacağınız onlarca harika görünümlü, sanat eseri yemeklerle baş başa bırakıyorum. Kaynaklar; toxel.com amazing food art toxel.com incredible sushi art wordpress.tokyotimes.org flickr sydneywalker coffeegeek.com englishrussia.com legnangel.livejournal.com