Kategoriler
Kültür Sanat

Yaşlı rockçular, önce & şimdi

Rockçular, Rock yıldızları, konserleri muhteşemdir, bu abi/ablaları görünce herhalde ki bol seks, uykusuzluk, aşırı içki, sigara ve uyuşturucu ile final gelir insanın aklına. Sağlıksız beslendikleri ve hayatlarında ki aşırılık ile zaten aşağıda gördüğümüzden farklı olmaları beklenemez.

Kategoriler
Ivır zıvır

Boynuzlu nene

Çinli olan bu yaşlı kadın tam 101 yaşında, ve nenemizin başında bir boynuz büyümüş tanıyanlar ona şeytanmış gibi bakıyor. 60 yaşında olan küçük oğlu Zhang Guozheng boynuzun zamanla büyüdüğünü ve şu anda 6cm kadar olduğunu söylemiş ve sürekli büyüyormuş. Asya da böyle ilginç vucüt şekillerine sık rastlanıyor, bu bağlantıya bakarsanız daha da ilginç insanlar görebilirsiniz.

Kategoriler
Kültür Sanat

Yaş 90

Facebook’da saçma sapan grupların yanı sıra faydalı ve insancıl bir çok grup da var, bunlardan biri de Huzurevi Sakinleri isimli grup. Bu gurbun amacı Huzurevlerini ziyaret ederek yaşlı insanlarımıza gönül desteği vermek, zaman zaman etkinlikler oluyor bunları Facebook grubundan veya oradaki yönetici arkadaşlara bir e-posta göndererek öğrenebilirsiniz. 28 Aralık tarihinde yine 3 huzurevi ziyareti yapıldı […]

Kategoriler
Multimedia

Çılgın nine

Bu nine o yaşta bu mimiklerle, kostümlerle bizi güldürmeyi ve içindeki yaşam enerjisini bize göstermeyi iyi biliyor. Herkese iyi hafta sonları dilerim.