Kategoriler
Internet

Dünyanın en çok takip edilen 25 Twitter kullanıcısı

Geçenlerde takip sisteminde ki bir açıktan dolayı zor zamanlar yaşayan Twitter da bu açığı kullarak kendilerini çok takip edilen kişilere takip ettiren insanlar gördük. Bu açıktan faydalananların en çok ilgilendikleri hesaplar Bill Gates, Barack Obama, Lady Gaga, Justin Bieber ve Perez Hilton gibi dünyaca ünlü isimlerin hesaplarıydı. Bir iki arkadaş da benim hesabıma şey etmişler […]

Kategoriler
Ivır zıvır

Comic-Con International

Bunlar deli değil normal aklı başında insanlar. San Diego Comic-Con International(comic-con.org/cci/) isimli bir fuar var 1970 yılından beri düzenleniyor. Bu fuar çizgi roman fuarı. Muhteşem bir fuar olduğunu sanırım aşağıdaki fotoğraflardan da anlamamız mümkün, umarım Allah kısmet eder ölmeden önce bu fuara bir kere katılma imkanım olur.

Kategoriler
Multimedia

Dünyanın en olağanüstü yolları

Aşağıda dünyanın en olağanüstü yollarının bir kısmı bulunmakta. Bu fotoğraflar gerçekten harika, şoke edici ve çekicidir, bunlara bakınca insanın dolaşma hissi, arzusu artııyor. Bu fotoğrafları derleyen arkadaşımızın ismi Juliane Huang.

Kategoriler
Kültür Sanat

Daha mutlu olamam

güne kahveyle başladım, ağzım kuru zihnim açık, beyaz camda görüntüler, hepsi o kadar dürüst ki… hayatımdan çok memnunum, aşk bitti aşk aptallıktı, bir de sigarayı bıraksam, kimse tutamaz artık beni… küçük şeyler sevindirir ruhumu, hayal bile edemezdim ben bunu… daha mutlu olamam, daha mutlu olamam… yağmurlu bir akşam üstü, radyo açık, köprüdeyim, derken bir anda […]

Kategoriler
Internet

Google’dan size armağan olsun

Google, yerleşkesi (ingilizce: hometown) olan Mountain View adlı şehirde, şehir geneli kablosuz ağ ile internet erişimini başlattı. Üstelik ücretsiz. Darısı başımıza! Google’s home town to get Web access free!