Kategoriler
Internet

Superonline.Com kapatıldı

Turkcell’e ait olan Superonline’da alınan karara göre superonline.com kapatılacak. Site kapatıldıktan sonra superonline email hizmeti kullananlar etkilenmeyecek. “superonline.com kapanıyor! Şirketimizi iş planları çerçevesinde 01.07.2011 itibariyle Türkiye’nin haber ve eğlence portalı superonline.com’u kapatma kararı aldık. superonline.com’dan e-posta hizmeti alana kullanıcılarımızın herhangi bir sorun yaşamayacaklarını veya bu durumdan olumsuz etkilenmeyeceklerini bildirmek isteriz. Turkcell Superonline”

Kategoriler
Ivır zıvır

Bu yazıya yorum yazan herkese Sinema.Com’dan sinema bileti hediye

Bu yazıya aşağıdaki yorum formundan veya Facebook yorum formundan yorum yazan herkese 1 adet sinema bileti veriyorum, Sinema.Com un hediyesi olan bu biletleri https://play.superonline.com adresine gidip kullanabileceksiniz, https://play.superonline.com adresinde istediğiniz bir filmi istediğiniz zaman 24 saat içinde istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Kategoriler
Internet

İnternette neler oluyor

Rapidshare ’ın soonu gelebilir müzik alanındaki telif kuruluşu olan GEMA ’nın rapidshare (.de) ve (.com) için açtığı telif davasını kazanmış. Google eğer siyah renkte olsaymış yılda 3000 megawatt elektrik tasarrufu yapmış olacakmışız.. Google calendar Türkçe dil desteğine kavuşmuş. Google interneti satın almak istiyormuş 🙂 alırmı alır gelsin Türkiye’dekini alsın Telekomdan bıktık artık. Prototype v1.5.0 versiyonu […]