Kategoriler
Ivır zıvır

Siteyi reklamsız dolaşmak için

Arkadaşlar bizim site ve diğer tüm siteleri reklamsız dolaşabilirsiniz, Firefox kullananlar genelde bilirler ben bilmeyenler için tekrar yazmak istedim. İnternet sitelerini dolaşırken reklama maruz kalmak istemiyorsanız yapmanız gereken Firefox tarayıcı ve Adblock Plus isimli popüler Firefox eklentisini kullanmak.

Kategoriler
Ivır zıvır

Geek mobilyalar

Aşağıda gördüğünüz ilginç mobilyalar ve çeşitli ev eşyaları geekler için, şayet bunları evinizde kullanırsanız misafirlerinize bir geek olduğunuzu açıkça göstermiş olursunuz, eğer misafiriniz de sizin kafadansa aynı lisanı konuşuyorunuzdur ve hiç sıkılmazsınız.

Kategoriler
Kültür Sanat

40 kalburüstü kavramsal fotoğraf örneği

Kavramsal fotograf dediğimiz zaman en çok farkındalık yaratan konu algıdır. Kavramsal fotoğraf algıda seçiciliği ön plana çıkartan bir olgudur. Örneğin; normal hayatımızda gördüğümüz bir kapı kolunun bize bir şey ifade etmediğini sanabiliriz, fakat estetik sunum ve farklı bakış açısı ile fotograflanan bir kapı kolu bizde bir algı değişikliğine yol açacak ve baktığımızdan öte bazı duyguları/kavramları […]

Kategoriler
Hayattan

Emo top 10

Emoları artık bilmeyen yok, daha çok giyim, saç kesimi ve tipleri ile kendilerini belli eden bu gençler emo adı ile biliniyorlar. Bana eğlenceli geliyor böyle şeyler sadece emolar değil farklı birkaç daha tip var tek üzüntüm bu gurupların dışında olup eğlenceyi kaçırmak. Aşağıdaki arkadaşlar emoların farklı 10 tipi, normal bir dünya insanına göre çok abarttıkları […]

Kategoriler
Kültür Sanat

Özenti şiirci gençliğe

Evet şiirler… belki birçok sevmeyenimiz var fakat birçok da sevenimiz. Şiir özentiliği de başladı hadi hayırlısı. Bence şiirlerle insanlar arasındaki bağ kuran önemli etken, şiire nasıl bağlandıklarını bilmemeleri.