Kategoriler
Kültür Sanat

Star Wars: Japon tarzı

Star Wars: Japanese Style Darth Vader Yoda Emperor Palpatine Obi-Wan Kenobi Han Solo & Chewbacca Jabba The Hutt Boba Fett Kaynak: http://stevapalooza.blogspot.com/

Kategoriler
Geyik

Sistemler

Sosyalizm, kapitazlim, faşizm, komunizm diye başlayıp bokunu çıkartmanizme kadar giden komik benzetmeler.

Kategoriler
Kültür Sanat

Haiti için Inglourious Basterds posterleri

Haiti depremzede insanlar için bir araya gelen sanatçılar aşağıda gördüğünüz eserleri ortaya çıkardılar, Inglourious Basterds temalı bu çalışmaları bizzat filmin yönetmeni Quentin Tarantino tarafından imazlandı sergiye ve sanırım satışa da çıkarıldı. Gelirin tamamı Haiti’ye gidecek.

Kategoriler
Geyik

Geek grafiti

Bu gece yazacak eğlenceli bir şeyler düşünüyordum ve düşünürken aynı zamanda takip ettiğim yabancı bloglarda geziniyordum. Geeks Are Sexy isminde yeni bir blog keşfettim daha sonra başka bir blog da aşağıdaki duvarlara çizilmiş geek grafiti çalışmaları dikkatimi çekti ve bunu yazmaya karar verdim.

Kategoriler
Multimedia

Önyargılı olmamak lazım

Gayriciddi.Org açıldı bu arada. Aranızda karikatür sanatı ile ilgilenen veya karikatür, mizah dergilerinden birileri var ise benimle irtibata geçmeleri ne hoş olurdu. İrtibata geçmeyen abileri ben bizzati mekanlarında rahatsız edeceğim, onlardan bazı bilgiler almam gerekli, zorluk çıkartan abilere malesef işkence yapmak durumunda kalacağım ki bu hiç haz etmediğim bir şey.

Kategoriler
Multimedia

Dünyanın gidişatına etki eden insanlar tek resimde

Bu resimde kimler yok ki, isimler say say bitmez Hitler den tutun Saddam a kadar ne ararsan tek bir kare içersinde (: Bakın bakalım siz hangilerini tanıyacaksınız.

Kategoriler
Multimedia

Vay be hatuna bak!

Photshop sayesinde güzellik merkezlerinede gerek kalmadığının bir kanıtı. Daha önce Şahaser bir Photoshop çalışması görmüştük, ona benzer bir ustalıkla yapılmış muthiş bir çalışma. Photoshop ustası bu videoda göreceğiniz gibi aşırı kilolu bir kadın fotoğrafının üzerinde hünerlerini göstererek onu zayıf ve çekici bir kadına çeviriyor.

Kategoriler
Multimedia

Şahaser photoshop çalışması (video)

… Daha fazlası için [via] https://www.youtube.com/watch?v=8K_NQe57C-k

Kategoriler
Multimedia

Gözlem yeteneğinizi test edin

Bu resimde 11 tane insan yüzü var. Normal bir insanın bulabileceği yüz sayısısı 4 ila 5’dir. Eğer 8 tane bulabilirseniz sizin mükemmele yakın gözlem yeteneğiniz var demektir.