Kategoriler
Eğlence

Dexter tanıtım videosu yayınlandı “Misunderstood”

8 Yıl aradan sonra ekranlara özel 10 bölüm ile geri dönecek Dexter’dan ilk tanıtım videosu geldi.

2021 sonbaharında SHOWTIME®’da başlayacak olan efsane Dexter dizisinin 10 bölümlük özel serisi için ilk tanıtım videosu bugün yayınlandı.

8 Yıl aradan sonra ekranlara özel 10 bölüm ile geri dönecek Dexter’dan ilk tanıtım videosu geldi.

“Misunderstood” Teaser | Dexter | SHOWTIME – America’s favorite serial killer Dexter Morgan is back on SHOWTIME® in a new 10-episode limited series coming this fall. Starring Michael C. Hall. Watch the new Dexter Limited Series premiering in 2021. All past seasons now available to stream on SHOWTIME. #Dexter

2006-2013 yılları arasında yayınlanan ve 8 sezon boyunca dünya çapında milyonlarca hayran edinen Dexter, 8 yıllık aradan sonra ekranlara geri dönecek. Orijinal dizi gibi Showtime kanalında seyircilerle buluşacak olan yeni Dexter’ın başrolünde yine Michael C. Hall olacak.

Orijinal yapımda tam adı Dexter Morgan olan ana karakterimizin Miami Metro Polis Departmanı’nda kan sıçrama analisti olarak çalışırken bir yandan da bir seri katil olarak gizli bir hayat yaşadığına tanık oluyorduk. Yeni dizide de benzer bir hikaye üzerine kurulmuş bir yapım ile karşılaşmamız son derece olası.

Dexter dizisi 10 bölüm olacak

Dizinin yapımcıları tarafından yapılan açıklamalara göre yaklaşık olarak 10 bölümden oluşacak dizide ayrıca eski birçok karakterin ve olayın yer alacağı ifade ediliyor. İşin aslına bakacak olursak Dexter eskisi ile yenisi arasında son derece küçük bir fark olacak. Dizinin azımsanmayacak bir hayran kitlesi var. Bunun farkında olan yapımcılar hızlı bir şekilde ekranlara dönmeye çalışıyor. Şimdilik ilk tanıtım videosu yayınlansa bile kısa bir süre içerisinde seyirci ile buluşacağı tahmin ediliyor.

Dexter dizisi hakkında diğer bilgi ve haberler:

Dexter yeniden başlıyor: Dexter, 7 yılın ardından geri dönüyor! Michael C. Hall, Showtime’da yayınlanacak 10 bölümlük mini dizide Dexter Morgan karakterini tekrar canlandıracak.
Dexter 2021 dizi hikayesi: Dexter’ın yeni sezonunun hikayesi detaylandırıldı. 2006 yılında başlayıp 2013 yılında son bulan zamanın popüler dizilerinden Dexter’ın, yedi yıl sonra tekrar ekranlara döneceği geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı. Şimdide hikaye detayı belli oldu.

America’s favorite serial killer Dexter Morgan is back on SHOWTIME® in a new 10-episode limited series coming this fall. Starring Michael C. Hall. Watch the new Dexter Limited Series premiering in 2021. All past seasons now available to stream on SHOWTIME.

Get more Dexter:
Follow: https://twitter.com/SHO_Dexter​
Like: https://www.facebook.com/dexter​
Website: http://www.sho.com/dexter​

He’s smart, he’s good looking, and he’s got a great sense of humor. He’s Dexter Morgan, everyone’s favorite serial killer. As a Miami forensics expert, he spends his days solving crimes, and nights committing them. But Dexter lives by a strict code of honor that is both his saving grace and lifelong burden. Torn between his deadly compulsion and his desire for true happiness, Dexter is a man in profound conflict with the world and himself. Golden Globe winner Michael C. Hall stars in the hit SHOWTIME Original Series.

https://www.youtube.com/watch?v=ZvImJz6hRl0

Güncelleme 27 Mayıs 2021

Dexter ilk teaser SHOWTIME Youtube kanalında yayınlandı:

“Around Town” Teaser | Dexter | SHOWTIME