Kategoriler
Eğlence

Dexter New Blood Efendilik arayan South Park'a gitsin burada katil var katil.

Dexter ile tanışıklığımız 2006 yılından beri var, bu yaşıma kadar izlediğim diziler arasında genel kategoride ilk 10’a girmeyi başaran ayrıca kendi dalında da ilk 3 veya ilk sıraya bile koyabilirim, sevdiğim heyecanlı bir polisiye hikaye.

Kategoriler
Eğlence

Dexter tanıtım videosu yayınlandı “Misunderstood” 8 Yıl aradan sonra ekranlara özel 10 bölüm ile geri dönecek Dexter'dan ilk tanıtım videosu geldi.

2021 sonbaharında SHOWTIME®’da başlayacak olan efsane Dexter dizisinin 10 bölümlük özel serisi için ilk tanıtım videosu bugün yayınlandı.

Kategoriler
Eğlence

Dexter 2021 dizi hikayesi Dexter'ın yeni sezonunun hikayesi detaylandırıldı. 2006 yılında başlayıp 2013 yılında son bulan zamanın popüler dizilerinden Dexter'ın, yedi yıl sonra tekrar ekranlara döneceği geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı. Şimdide hikaye detayı belli oldu.

Dexter’ın yeni sezonunun hikayesi ve detayları açıklandı. 9. sezon 10 yıl sonrasında geçecek. Dexter dizisinin 7 yıl aradan sonra yeniden yeni bir sezonla yayınlanacağı haberi hepimizi heyecanlandırmıştı.

Kategoriler
Eğlence

Dexter yeniden başlıyor Dexter, 7 yılın ardından geri dönüyor! Michael C. Hall, Showtime'da yayınlanacak 10 bölümlük mini dizide Dexter Morgan karakterini tekrar canlandıracak.

SHOWTIME, unutulmaz, popüler dizisi Dexter‘in 7 yıllık bir aradan sonra 10 bölümlük bir mini dizi ile geri döneceği bildirildi.