Kategoriler
Genel

Kitap okuyarak para kazanmak

Kitap okuma yarışmasına katılarak 5.000 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Herkitaptan1 Tutam isimli Youtube kanalının sahibi hanımdan öğrendiğime göre Eyüp Belediyesinin düzenlediği kitap okuma yarışmasında derece alanlar çeşitli hediyeler kazanabiliyorlar ve yarışma Mayıs ayı içerisinde yapılacak hâlâ vakit var.

Ben Eyüp doğumluyum, 80’lerde şimdiki adı Eyüpsultan olan Eyüp ilçesi yüzölçümü olarak sanıyorum İstanbul’un en büyük ilçesiydi, şu an ilçe olan ve inanılmaz nüfuslara sahip 15 ilçe Eyüp ile Bakırköy ilçelerine bağlıydı ve solunda Çatalca, Sağında Sarıyer ve sanırım Fatih’ten ibaretti o yaka. Yani kabaca diyorum, belki farklı da olabilir net değilim. Neyse ne işte kimliğimin üzerinde Eyüp yazıyor(iyi ki sultan eki yokmuş o zaman), Eyüp ismi Medine’de doğup 576 yılında o zamanki ismi Konstantiniyye olan İstanbul’da ölen Ebu Eyyûb el-Ensarî(Ebu Eyyub Halid bin Zeyd bin Küleyb el-Ensari)’den geliyor, İslam tarihinin önemli bir ismidir ve aslen Arap’tır. Özetle bu vesile ile Eyüp’e sempatim var.

Kitap okuma yarışması ile ilgili detaylara belediyenin sitesinden ulaşılabiliyor, düzenleyen Belediye olduğu için güvenilir ve geçen yıllarda da düzenlemişler fakat geçen yıl düzenledikleri sadece İstanbul’dan yarışmacı kabul etmiş, bu yıl ise şehir kısıtlaması yok Türkiye’nin herhangi bir yerinden başvuru yapılabiliyor, başvuru için: https://yarisma.eyupsultan.bel.tr/ adresine gidebilirsiniz.

Herkitaptan1 Tutam’ın konu ile alakalı videosu da işte bu:

Kitap okuyarak para kazanmanın yolları (5 kitaba karşılık 5 bin TL kazanabileceğiniz bir yöntem)

Kitaplarla ilgili biri iseniz bu Youtuber arkadaşı takip etmenizi öneririm, Instagram’ında da müthiş çalışmaları var okuduğu kitaba göre yüzünü filan boyuyor, değişik ve ayrıca bu yarışma harici farklı kitap okuyarak para kazanma yöntemlerini de açıklıyor. Kitap okuyarak para kazanmak 2 kere kazanmak gibi bir şey, sadece vaktinizi veriyorsunuz.