Kategoriler
SEO

Google Domains artık beta değil

Google Domains betadan çıktı. %30 indirimi kaçırmayın.

2015 yılında beta olarak kullanıma sunulan Google Domains artık beta değil. Google’ın hizmet anlayışıyla gerçekten basit, kullanıcı dostu ve hemen hemen her özelliği ücretsiz olan Google Domains beta’dan çıkışını çeşitli indirimlerle duyurdu.

Dünyanın her yerinden kullanılabilen Google Domains benim de kullandığım bir servis, domain almak veya transfer etmek inanılmaz kolay, GPay ile kredi kartı kullanılarak ödeme yapılabiliyor. com.tr uzantısı Google Domains’de şu an kullanılamıyor diğer hemen hemen her alan uzantısı mevcut.

Google Domains beta aşamasından çıktı

Bu önemli tarihte tüm müşterilerimize teşekkür etmek için yeni bir alan kaydı ve kendi hesabınıza aktarma işleminde 28ZNQF8GH8FP koduyla %30 indirim* sunuyoruz.

%30 indirimi kaçırmayın

İnternetteki eviniz

2015 yılında Google Domains’i beta aşamasında kullanıma sunduğumuzda alan bulma, satın alma ve yönetme işlemlerini yapabileceğiniz en kolay platform olmasını amaçlıyorduk.

O tarihten beri milyonlarca müşteri, internetteki evlerini inşa ederken bizi tercih etti. Biz de alan adı bulup kullanma sürecini daha kolay, güvenilir ve değerli hale getirmek için birçok araç ve özellik ekledik.

Bugün geldiğimiz bu noktada, Google Domains’i beta aşamasından çıkarıp genel kullanıma sunarak müşterilerimize verdiğimiz taahhüdü daha da güçlendiriyoruz.

Arkadaşlarınızı davet edin

Google Domains’i henüz denememiş arkadaşlarınız mı var? Yeni kullanıcılar, ödeme aşamasında FRIENDSOFDOMAINS kodunu girerek yeni bir alan kaydetme veya kendi hesaplarına aktarma işleminde %25 indirimden** yararlanabilir.

Daha fazla bilgi

Google Domains’in beta aşamasından çıkışıyla ilgili daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

Beta’dan çıkış için gönderilen e-mail, Kaynak: https://domains.google/intl/tr_tr/learn/out-of-beta/

Google Domains için Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak oldukça kolay, gerçekten yazmaya bile gerek yok aramalarda zaten bulacaksınız https://domains.google/intl/tr_tr/support/

Çeşitli SEO çevrelerinde SEO için Google Domains’den alınan alan adlarının bir etkisi var mı diye tartışmaların başladığını söyleyebilirim fakat bu konuda şu an herhangi net bir kaynağa sahip değilim.