Kategoriler
Multimedia

Hayvanların rol aldığı komik ve yaratıcı reklamlar 2

Daha önce birkaçını eklediğimiz hayvanların kullanıldığı yaratıcı reklam afişlerinin ikinci bölümünü(40 adet) aşağıda görebilirsiniz. Kaynak: DHL – Chicken or Egg Pek çok hayvan insanlara şirin ve sevimli gelir, reklamcılarda bunu kullanmaktan çekinmiyor gördüğünüz gibi, reklamcıların işi bu ilgi çekmek için her şeyi yaparlar. Reklamlarda, sürüngenler, balıklar ve diğer tüm memeli hayvalar kullanılır, özellikle tüketicilerin veya […]

Kategoriler
Kültür Sanat

Mendil kutusu tasarımları

İlham alınası ve yaratıcı mendil kutusu tasarımları. By Corinne Pant

Kategoriler
Multimedia

Fotoğraf manipülasyonuna 55 inanılmaz örnek

Daha önce de 35 tane çok ilginç örneğini verdiğim fotoğraf manipülasyonlarına inanılmaz 55 tane örnek daha veriyorum. Bu fotoğraflar üzerinde dijital manipülasyon işlemleri yapılarak ortaya çıkarılıyor.

Kategoriler
Multimedia

35 yaratıcı fotoğraf manipülasyonu

Fotoğraflar üzerinde dijital işlemlerle yapılan manipülasyon işte aşağıda gördüğünüz hallerde karşımıza çıkıyor. Bu fotoğraflardan en iyi, komik ve yaratıcı 35 tanesini görüyorsunuz.

Kategoriler
Multimedia

Yaratıcı tuvalet tabelaları

Bir alışveriş merkezi, bir cafe veya herhangi bir yerde bizim tabirimizle umumi tuvaletlerde kadınlar için, erkekler için olduğunu gösteren tabelalar vardır. İşte buradaki örnekler bu tabelalardan en yaratıcı olanları.

Kategoriler
Multimedia

Hayvanların rol aldığı yaratıcı reklamlar

Web’de ve diğer mecralarda gördüğümüz reklamlardan bazıları özellikle afşler ve videolar biz insanları gerçekten etkiler, onlar yaratıcı reklamlardır. Şimdiye kadar birçok yaratıcı reklam görümüş olabiliriz fakat şimdi burada göreceğiniz reklamlar hayvanlar tarafından oynanan reklamlar, hayvanların kullanıldığı reklamlar. Şimdi burada insanlara gerek duymadan, güçlü, göz alıcı ve çekici reklamların yapıldığına şahit olacaksınız. Aşağıdaki bütün görsellerin telif […]

Kategoriler
Kültür Sanat

51 adet Yaratıcı TV ve film afişi

İnsanların filmlere gitmesine ve TV filmlerini izlmesinde en önemli nedenlerin başında yer alan bir şey miş afişler, fragmnalardan sonra en etkilisiymiş. Bunu söyleyen Emrah Yücel. Bu yüzden bizler çok yaratıcı film afişleri ile karşılaşıyoruz, bu site 51 adet birbirinden güzel reklam afişini listelemiş.