Kategoriler
Geyik

Aslında

Ünlüler aslında böyleydiler vakti zamanında, sonra lidyalılar ve napolyon abi bir araya gelip abileri şu anki durumlarına getirdiler. Bu abiler sanmayalım ki Marstan Dünyaya indiler, normal adamlar yani herkes gibi onlarda osurabilyor ve horluyorlardır bile kim bilir.

Kategoriler
Medya

Soyunduysam var bir sebebi

Soyunmaları ve çıplaklıklarıyla eleştirilen ünlüler neden böyle davrandıklarını anlatmışlar. Brad Pitt, Christina Applegate, Christy Turlington, Daniel Radcliffe, Dita Von Teese, Eva Mendes, Gisele Bundchen, Kate Moss, Keira Knightley, Lisa B, Lucy Davis, Mary-Louise Parker, Naomi Campbell, Paris Hilton, Sophie Monk, Woody Harrelson ve Pierce Brosnan soyunduysam sebebi var diyorlar.

Kategoriler
Geyik

Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Muro anne taklidi yapıyor

Backlink olsun, Googleboy’dan gördük. Kurtlar Vadisi dizisi önceki evrelerinde de izlenme rekorları kırmıştır. Hatta Paris Hilton’un 100.000$ verilerek getirildiği güzellik yarışması gecesi bile yeni bölümü daha çok izlendi. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 31. bölümünden olan aşağıdaki sahne komik, müzik cendere tarzı. Muro, adamının annesinin taklidini yapıyor, buyrun; https://www.youtube.com/watch?v=Pew6qXF9pQk