Kategoriler
Konuk Yazar Kültür sanat

Beyaz atlı prens asla gelmeyecek

Ey yurdumun beklentisi çok olan kadınları; size sesleniyorum, beklediğiniz bin bir meziyete sahip beyaz atlı prensleriniz asla gelmeyecek, haberiniz olsun.

İstisnalar vardır elbet ama bakıyorum da biz kadınlar hayatımıza girecek erkeklerden çok şey bekliyoruz. Neyse ki ben beklentisi çok az olan azınlıklar içinde yer alıyorum. Ama bu yazıyı beni fikirleriyle çıldırtan kadınlar yüzünden yazıyorum.
Tabii ki insan evleneceği ya da hayatına girecek insanın bazı özelliklere sahip olmasını ister, zaten bu çok doğaldır. Ama hayal dünyasında yaşayan kadınlar bu işi çok abartıyorlar bence.Tamam, bir erkek dürüst olsun, namuslu olsun, seni sevsin istersin; bu normal. Ama kusursuzu aramak yanlış bence.

Birçok kadının beyninde yarattığı o masum, kahraman, duygusal, sürprizler yapan, şiir yazan, romantik, her derde deva, kıskanç olmayan, süper bir işi olan, anlayışlı ve asla kaynanalık yapmayacak bir annesi olan, paralı, evi olan ve tabi ki beyaz atı olan bir prens yaşamıyor dünyada. Bu özelliklerden bir kaçını bulduysan bir erkekte ne ala, yapış bırakma derim. Bir kadın olarak bir erkekten bu kadar çok şey beklemek bana pek doğru gelmiyor. Doğrusunu söylemek gerekirse bu kadar kusursuzluk bir kadından da beklenmemeli bence. Ben beklemem açıkçası, bekleyenlerde zaten hayal kırıklığı yaşıyor. Beyaz atlı prenslerini beklerken bakıyorlar ki masal bitmiş.

Öyle gerçek hayatta yatağa kahvaltı getiren, her gün eve çiçekle gelen, problem çıkarmayan, her şeye evet diyen, futbol sevmeyen, maça gitmek yerine sevdiğiyle vakit geçiren, süper romantik adamları henüz analar doğuramadı. Beyaz atlı prensinizi beklerken bu gerçeği unutmayın hanımlar.

Çok ukalasın diyen bayanları duyar gibiyim, vallahi ukalalık değil benimkisi hayat tecrübesi diyelim.

Eski wolkanca.com’da Beyaz atlı prens asla gelmeyecek veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Beyaz atlı prens asla gelmeyecek için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.