Kategoriler
Eğlence

Call of Duty: Modern Warfare 3 fragmanı

Makarov Geri Dönüyor: Call of Duty: Modern Warfare 3 fragmanı.

Call of Duty: Modern Warfare 3’ün ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda sürpriz olmayacak şekilde ikonik Call of Duty kötü adamı Makarov’un dönüşünü görüyoruz.

Modern Warfare III – Makarov Reveal Trailer

Bu yıl çıkacak olan Call of Duty: Modern Warfare 3’ten ilk fragman resmen yayınlandı. Diğer Modern Warfare yapımlarının aksine Sledgehammer Games tarafından geliştirilen MW3, bizlere Vladimir Makarov‘un yeni versiyonunu gösteriyor. Fragmanda hem canlı aksiyon sahneleri hem de oyundan görüntüler kullanılmış gibi görünüyor ve çok heyecanlanmayın, çünkü yayınlanan videoda oynanış açısından pek bir şey yok.

Call of Duty Modern Warfare 3, 10 Kasım’da çıkıyor. Playstation 5, Xbox Series ve PC platformlarında çıkış yapması beklenen yapımın önceki nesil konsolları destekleyip desteklemeyeceği ise henüz belli değil. 17 Ağustos’ta düzenlenecek bir Warzone etkinliğinde bir oynanış videosu veya daha fazla detay içeren bir videonun yayınlanması bekleniyor.

Şimdiye kadarki en büyük zombi haritası

Yeni oyun, Modern Warfare 2’yi takip eden ve geliştirici ekibin oyuncu kararlarını daha önce hiç olmadığı kadar güçlendiren bir yenilik olarak tanımladığı “açık mücadele” adında yeni bir görev türü sunan tek oyunculu hikaye içerecek.

Oyuncular farklı oyun stilleri seçebilecek. Görevlerde de değişiklikler söz konusu. Ayrıca zombi modu bugüne kadarki en büyük haritayı içerecek. Oyuncular ilk kez diğer mangalarla takım kurup devasa zombi ordusuna karşı hayatta kalma mücadelesi verecek. Terminal ve Highrise gibi klasik haritalar yeni modlar ve oynanış özellikleriyle modernize edilmiş şekilde karşımıza çıkacak.

Yeni oyun modları

Call of Duty Modern Warfare III (2023), Modern Warfare serisinin hem ikonik kahramanları hem de kötü karakterlerini bir araya getiriyor. Oyuncular karakterlere daha yakınlaşabilecek, hikayelerinin derinliklerine inebilecek, kesintisiz bir deneyim yaşayacak. Multiplayer modda 16 harita ve “hardpoint”, “kill confirmed” gibi modların yanı sıra acımasız adında yeni 3v3v3 modu yer alacak.

Önceki oyundan silahlar aktarılacak

Oyuncular, Modern Warfare II’de kilidini açtıkları veya kullandıkları tüm silahları yeni oyuna aktarabilecek. Seride ilk kez önceki Modern Warfare oyunundan birçok içerik aktarılacak.

Fiyat

Türkiye’de Vault paket ₺2799, Standart paket ₺1999’den çıkacağı düşünülüyor.

Kaynaklar:

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Call of Duty: Modern Warfare 3 fragmanı başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.