Kategoriler
Tech

WhatsApp kendine mesaj gönder özelliği

WhatsApp, iOS ve Android beta’da kendinize mesaj gönderebilmek için geliştirmeleri test ediyor.

WhatsApp, iOS ve Android beta’da kendinize mesaj gönderebilmek için geliştirmeleri test ediyor. WhatsApp Android ve iOS için WhatsApp beta sürümünde. bazı beta test kullanıcıları için kendinize mesaj gönderebilmeyi sağlayan bazı geliştirmeleri test ediyor. WhatsApp kendinize mesaj gönderin.

Kendinize Mesajlar / MESSAGES WITH YOURSELF

Android 2.22.24.2 güncellemesi için WhatsApp beta sürümünü yayınladıktan sonra, WhatsApp şimdi bazı beta test kullanıcılarına “kendinizle mesajlar” sunarak küçük bir test başlatıyor. Yanlış bilgilendirmeyi sınırlamak için kendi telefon numaranıza mesaj göndermenin her zaman mümkün olduğunu ancak Android için WhatsApp’ta açmak için tıkla WhatsApp kullanılması gerektiğini belirtmek gerekiyor.
Android uygulamasının en son güncellemesine güncelleme yaptıktan sonra, bazı beta test kullanıcıları, WhatsApp’ın artık sohbet başlığı olarak “kendinize mesaj gönderin” ekleyerek bu sohbeti vurguladığını fark etti:

Kendinize Mesajlar - WhatsApp
Kendinize Mesajlar / MESSAGES WITH YOURSELF

Ekran görüntülerine göre tıpkı normal bir kullanıcıya mesaj gönderir gibi “Me” yani “Bana” seçeneği ortaya çıkacak ve bu sohbette kendinize mesaj gönderebileceksiniz.

Bazılarınız güncellemeden sonra kendi telefon numaranıza mesaj gönderirken ne gibi değişiklikler olduğunu merak ettiğiniz için cevap şu: Hiçbir şey. WhatsApp, farklı bir başlık kullanarak yalnızca kendi telefon numaranızla sohbeti vurguluyor. Ayrıca bu makaleden yararlanarak bazı beta test kullanıcılarının bir süredir sohbet içindeki mesajların kendi telefon numaralarıyla daha iyi senkronize edildiğini fark edebileceğini duyurmak istiyoruz: sohbete telefon numaranızla bir mesaj gönderirseniz, çoklu cihaz kullanırken artık desteklenmeyen bir özellik olmadığı için bağlı diğer cihazlarınızla her zaman senkronize edilecektir.

Buna ek olarak, Android uygulamasının gelecekteki bir güncellemesi sayesinde, telefon numaranızla sohbet, WhatsApp’taki kişiler listenizde de mevcut olacak ve bu nedenle, eğer hâlâ bir tane yoksa, kullanıcıların kendi sohbetlerine ulaşmaları daha kolay olacak. sohbet listesi. Şu anda, telefon numaranız kişi listenizde görünmüyor, bu nedenle açmak için WhatsApp’a tıklamanız gerekiyor.

Bu ekran görüntüsü Android için WhatsApp beta sürümünden alınmış olsa bile, WhatsApp iOS 22.23.0.70 güncellemesini yükledikten sonra bazı beta test kullanıcıları için “kendinize mesaj gönderin” başlığını kullanarak telefon numaranızla sohbeti vurgulamaktadır.

Kendinizle sohbet, bazı beta test kullanıcıları için farklı bir başlık kullanılarak vurgulanıyor ve önümüzdeki günlerde daha fazla kullanıcıya sunulacak. Telefon numaranızı kişiler listesinde görüntüleme yeteneği hakkında, uygulamanın gelecekteki bir güncellemesinde mevcut olacaktır.

Kaynak: https://wabetainfo.com/whatsapp-is-testing-improvements-for-sending-messages-to-yourself-on-ios-and-android-beta/

WhatsApp kendine mesaj özelliği üzerinde çalışıyor
Mesajlaşma uygulaması WhatsApp birçok kullanıcının kullandığı bir yöntemi özellik haline getiriyor. Şirket kendine mesaj atma geliştirmesi yapıyor. Milyonlarca kullanıcı kısa notlar için WhatsApp’ı kullanıyor.