Kategoriler
SEO

Tokyo 2020 Olympics

2020 Tokyo Olimpiyatlarına özel Google Trends sayfası

Google Trends sayfasında 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarına özel bir sayfa oluşturdu.

trends.google.com/trends/story/olympics2020 adresinden ulaşabilirsiniz.

Dünya genelinde Tokyo olimpiyatları ile ilgili yapılan Google aramalarını, spor dallarına göre kategorize edilmiş olarak bu özel sayfada bulabilirsiniz.
Tokyo olimpiyatları son hız devam ediyor. Dünya genelinde çok sayıda kişi olimpiyatlarla ilgili Google aramaları gerçekleştiriyor.

Google spor dallarına göre en çok yapılan aramaları ve arama trendlerini özel bir sayfada derlemeye başlamış. Örneğin dün okçuluk dalında olimpiyat madalyası kazanarak bizleri gururlandıran Mete Gazoz’un branşına ülkemiz vatandaşlarının gösterdiği ilgiyi görebilirsiniz. Bu listede okçuluk ile aramalarda Türkiye’den yapılan aramalar 22.sırada yer alıyor. Bu ise, kuvvetle muhtemel, Meta Gazoz olimpiyat şampiyonu olduktan sonra konuya ilgi duyan vatandaşlarımız sayesinde gerçekleşmiş.

wolkanca.com’da Tokyo 2020 Olympics veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Tokyo 2020 Olympics için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.