Kategoriler
Genel

Technical Support Fundamentals sertifikasını aldım

Google’ın Coursera üzerinden verdiği eğitimlerden biri olan Technical Support Fundamentals programını tamamlayıp sertifikayı aldım.

Google, Coursera ile işbirliği yaparak bazı konularda sertifika veriyor, Technical Support Fundamentals bunlardan biri, soruları biraz zor ve sınav uygulamalı, sınavda bazı soruları cevaplarken putty ve uzak masa üstü bağlantısı ile başka bilgisayarlara bağlanarak işlemleri yapıp cevaplıyorsunuz.

Bugün bitirdim ve sertifikamı aldım, sertifikalarımı hakkımda sayfasında topladım veya Linkedin profilimden görebilirsiniz.

Coursera gerçekten güzel bir site, diğer başka sertifika programlarına da katılmayı düşünüyorum. Sitede birkaç da Türkçe eğitim var, Etkili Konuşma gibi. Diğer Google programlarına da katılmayı düşünüyorum.

Kimlik doğrulaması isteniyor, biyometrik fotoğraf ve kimlik görüntünüz isteniyor bu şekilde kimliğiniz doğrulanıyor.

wolkanca.com’da Technical Support Fundamentals sertifikasını aldım veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Technical Support Fundamentals sertifikasını aldım için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.