Kategoriler
Eğlence

Songbird (film)

Michael Bay’in bu hafta vizyona giren #SongbirdMovie adlı filmi, #CoronaVirus sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısının 110 milyona ulaştığı (olası) bir 2024 yılını anlatıyor.

2022’de bir pandemi tüm dünya şehirlerini kasıp kavurur. Topluma uygulanan yasakları aşan bir avuç insan, hastalık, sıkıyönetim, karantina ve kanunsuzlar. IMDb Songbird

Songbird – Resmi Fragman (Michael Bay)

Karantinaya girdikten dört yıl sonra virüs değişti ve biz de … Michael Bay yapımı gerilim filmi Songbird’de COVID-23 virüsü mutasyona uğradı ve dünya kilitlenmenin dördüncü yılında. Birkaç cesur ruh baskı güçlerine karşı savaşırken, enfekte olmuş Amerikalılar evlerinden sökülüp Q-Bölgeleri olarak bilinen karantina kamplarına zorlanıyorlar. Bu distopik manzaranın ortasında, ölümcül patojene karşı bağışık olan korkusuz bir kurye olan Nico (KJ Apa), Sara (Sofia Carson) ile ümit ve sevgiyi bulur, ancak kilitlenmesi onları fiziksel temastan men eder. Sara’nın enfekte olduğuna inanılan Nico, Los Angeles’ın çorak sokaklarında çaresizce koşarak onu hapishaneden kurtarabilecek tek şeyi bulur … ya da daha kötüsü. Los Angeles’taki COVID-19 sırasında ve pandeminin kendisiyle ilgili ilk uzun metrajlı film Songbird ayrıca Nico’nun misyonunun anahtarını elinde tutabilecek zengin bir çift olarak Bradley Whitford ve Demi Moore’u da canlandırıyor; Alexandra Daddario, bir şarkıcı olarak dağınık ve yasak bir ilişkiye karıştı; Paul Walter Hauser, en yakın arkadaşı – Max adında bir drone – onu geride bırakan bir dünyaya gözleri ve kulakları olan engelli bir gazi olarak; Nico’nun patronu olarak Craig Robinson; ve Peter Stormare, enfekte olanları yakalayan ve onları Q-Zone’a taşıyan şehrin “sanitasyon” departmanının yozlaşmış başkanı rolünde. Paul Walter Hauser, en yakın arkadaşı – Max adında bir drone – onu geride bırakan bir dünyaya gözleri ve kulakları olan engelli bir gazi olarak; Nico’nun patronu olarak Craig Robinson; ve Peter Stormare, enfekte olanları yakalayan ve onları Q-Zone’a taşıyan şehrin “sanitasyon” departmanının yozlaşmış başkanı rolünde. Paul Walter Hauser, en yakın arkadaşı – Max adında bir drone – onu geride bırakan bir dünyaya gözleri ve kulakları olan engelli bir gazi olarak; Nico’nun patronu olarak Craig Robinson; ve Peter Stormare, enfekte olanları yakalayan ve onları Q-Zone’a taşıyan şehrin “sanitasyon” departmanının yozlaşmış başkanı rolünde.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.