Kategoriler
Eğlence

Monster Hunter

Capcom’un video oyununa dayanan uzun metrajlı film Monster Hunter / Canavar Avcısı 2020 filminin ilk fragmanı yayınlandı. #MonsterHunterMovie

Capcom firmasının yaratıcısı olduğu oyun Monster Hunter’ın Aralık 2020’de vizyona girecek olan aynı isimli uzun metrajlı filminin ilk fragmanı yayınlandı.

MONSTER HUNTER – Official Trailer (HD)
Monster Hunter (2020)
Monster Hunter (2020)

Monster Hunter (Japonca: モンスターハンター Monsutā Hantā), Capcom tarafından geliştirilen bir aksiyon-rol yapma video oyunu serisidir. Seride oyuncu, yerliler tarafından kendilerine verilen görevlerin bir parçası olarak çeşitli manzaralarda büyük canavarları öldürerek veya yakalayarak Hunter rolünü üstlenir. Çekirdek oyun döngüsünün bir parçası olarak, oyuncular canavarları öldürmek, kaynakları toplamak ve daha güçlü canavarlarla yüzleşmelerini sağlayan gelişmiş silahlar, zırhlar ve diğer eşyaları yapmak için ödüller kazanmaktan elde edilen ganimetler kullanırlar. Tüm ana seri oyunları genellikle çok oyunculu modda olup tek oyunculu modda da oynanabilmektedir.

Monster Hunter, 30 Haziran 2019 itibarıyla dünya çapında 55 milyon adet satarak Capcom’un Resident Evil serisinden sonra en çok satan ikinci serisidir. Oyun, başarısı üzerine aynı zamanda bir anime serisi ve bir canlı aksiyon filmi de üretilmiştir.

Monster Hunter – Vikipedi
Monster Hunter – Exclusive Official Movie Teaser Trailer (2020) Milla Jovovich, Tony Jaa

Harika bir film olacağını düşünüyorum merakla bekliyorum.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Monster Hunter başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.