Kategoriler
SEO

Google Haberler performans raporu

Google Search Console’da Performans Raporları sekmesine Google Haberler seçeneği eklendi.

Google Search Console gelişmeye devam ediyor, en son yenilik “Performans” sekmesi altına Arama Sonuçlarına ek olarak “Google Haberler” sekmesi eklendi.

Performance reports in Search Console – Google Search Console Training

Google, Google Search Console‘da yalnızca Google Haberler yayıncıları için yepyeni bir performans raporu başlattı . Discover performans raporunu yalnızca Google Discover trafiği alanların görebileceği gibi Google Haberler yayıncıları bunu görebilir.

Bu yeniliğin Google performans raporundaki haber filtresinden farklı olduğunu bilmelisiniz . O filtre size Google Arama’daki “Haberler” sekmesini gösterir.

Google Haberler performans raporu, size Google Haberlerden(news.google.com) ve Android ve iOS’ta Google Haberler uygulamasından gelen verileri gösterir. Yardım belgesi bu raporun detaylarını açıklıyor. Bu rapor size haber mülkünüz için tıklamaları, gösterimleri ve ortalama TO’yu (tıklama oranı) gösterir.

@googlesearchc

Kaynak: https://developers.google.com/search/blog/2021/01/google-news-performance-report

wolkanca.com’da Google Haberler performans raporu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Google Haberler performans raporu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.