Kategoriler
Kültür Sanat

Street Fighter: Chun-Li Efsanesi

Filmi dün izledim, çok güzel bir film. Oyuncular çok iyi seçilmiş, bence Yeşil Yol filmi ile tanınan Michael Clarke Duncan(büyük zenci adam) Balrog rolünde oynuyor, Chun-Li’miz Kristin Kreuk ve Bison Neal McDonough.

Chun-Li


Film hem görüntü hem de hikaye olarak çok iyi yapılmış, dövüş sahnelerinin muhteşem bunun yanında duygusal ve komik sahneleri de bolca var. Yalnız bence film de eksik olan büyük bir şey vardı o da kimse sevişmedi. Yönetmen öyle bir yapmış ki ha burada sevişir bunlar diyorsun yok abi icraat yok. En azından Chun-Li ile dedektif Nash(Chris Klein) arasında aşk yaşanması müsaitti fakat film yetmedi, devamında sanırım olur ama bu kafayla bu yönetmen 5. bölümde bile seviştirmez bunları gibi geliyor bana. Hayırlısı.

Sağlam film, izleyin. IMDB: Street Fighter: The Legend of Chun-Li, Filmin web sitesi: streetfightermovie.net

Eski wolkanca.com’da Street Fighter: Chun-Li Efsanesi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Street Fighter: Chun-Li Efsanesi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.