Kategoriler
Ivır zıvır

Delicious: 2009-03-17

  delicious

 • İnsanlar hiçbir zaman tek başına mutlu olamaz, nefes alamaz, tek başına kendi düşünceleriyle yaşayamaz, hani bir bebek ağlarken ona elini uzatırsın anlamadığını bile bile onunla konuşursun ya, susturursun ya öyle bir şey işte sevme…
 • WordPress Kurulumu Sonrası Yapılacaklar Listesi
  (etiketler: )
 • Medya sayesinde toplumumuzda hemen herkesin aşina olduğu dans olan bilinen adı ile Kolbastı, diğer adı ile Hoptek dansını öğrenmek isteyenler için UzmanTv de eğitim videoları var.
  Videodaki Uzmanımız Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden …
 • Gamze isimli arkdaşımız eğlenmek için gittiği bir yerde sanırım sahneye çıkıp “vay beni ağlar miydum” isimli türküyü seslendirmiş. Kendisi saf amatördür ve büyük ihtimalle Beyaz Şov’da görülesi.
  Hadi bakalım.
 • Tarihte ilk kez Kars’a ayna gitmiş. Adamın biri aynayı görüp eline almış.
  Daha önce hiç görmediği için, ölen kardeşine benzetmiş karşısındakini! Adam:
  -Ey gidi gardaşım. Seni bir daha görmek nasipte varmış!

  Aynayı eve götü…

 • Hoptek yani bilinen adıyla kolbastı oyunları. Karadeniz yöresinin son zamanlarda oldukça popüler olan kolbastı dans hareketlerini videolarla öğrenin. Karadeniz Uşakları Kolbastı Ekibi kurucusu ve Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Beden Eğitimi Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Engin Erşen kolbastıda el, kol ve ayak hareketlerini ve hareketlerin anlamlarını kendine has mizansenlerle anlatıyor. İzleyin, bu dansın heyecanına kayıtsız kalmayın!
  (etiketler: )
 • HomeLink – home exchange house swap
  (tags: interesting travel home house italy holidays hotel share viajes swap hotels homeexchange vacation exchange homeswap houseswap ferien rental)

  Flickr Mobile
  Flickr mobile edition.
  (tags: blog photography coo…