Kategoriler
Hayattan

Kafayı yedirten kadınlar

Önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan “Son Osmanlı” isimli filmde Yadigar adlı bir yaveri calandıran Sümer Tilmaç “Orada Neler Oluyor“‘da 7 yıl akıl hastanesine gittiğini söyledi.

Hürriyet gazetesinde çıkan habere göre Sümer Tilmaç şöyle konuşmuş;
“Özel bir nedenden dolayı yıllar önce Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne gitmiştim. Sonraki yıllarda hastaneyi düzenli olarak ziyaret ettim. Hastanede tam 7 yılımı geçirdim. Bunu duyanlar ‘kafayı sıyırdığımı’ düşünebilir. Ama ne alakası var? Ustam Münir Özkul da sağlık için orayı arada bir ziyaret ederdi. Hastanede 7 yıllık gözlemlerim sonucu şunu gördüm ki; orada yatan zavallı erkekler hayatlarına giren kadınlar yüzünden kafayı yemiş. Ama hastanede erkek yüzünden kafayı yiyen hiçbir kadın göremedim. Kadın, adama kafayı yedirtir. Tehlikelidir”.

20 yıllık eşi Müge Tilmaç’dan yeni boşanan Sümer Tilmaç “Boşanmayı hiç istemedim. Ama Müge Hanım öyle uygun gördü” demiş.

Sümer Tilmaç

Daha önce de “Kadınlar aşk acısı çeker mi?” başlıklı bir yazı yazmıştık çok ilgi görmüştü.

Eski wolkanca.com’da Kafayı yedirten kadınlar veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kafayı yedirten kadınlar için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.