Kategoriler
Kültür Sanat

İzledim: Land Of The Lost

Galiba son yıllarda 2012 Maya takviminin sona ermesi ve dünyanın çağ değiştirip sona yaklaştığı teorilerinden, evrim teorisinden yönetmen ve senaristleri çok etkilemiş olacak ki bu tür filmlerle sıkça karşılaşır olduk.

izledim: Land Of The Lost 1

Arog tarzı yani genellikle komedi filmleri, nasıl isimlendirmişler görmedim bilmiyorum o yüzden Arog gibi diyorum. Zaman yolculuğu olur, eski uygarlıklar, maymunlar, dinazorlar vs.

2009 ABD yapımı macera, bilim kurgu, fantastik komedi filmi olan Land Of The Lost isimli filmimiz de yukarıda yazdığım türden, Year One ve Gora benzeri bir film. Gülmek ama sadece gülmek ve hoş vakit geçirmek için izlenebilir.

Anna Friel çok hoş bir kadın Devletşah’a benzettim 🙂 , Will Ferrell ile başarılı bir oyunculuk sergilemişler, Paul Adelstein ve maymunumuz Jorma Taccone da iyi eşilk etmişler. Oynculuk iyi, espriler de iyi, görüntüleri de çok başarılı buldum dinazorlar ve kostüm çok başarılı diyebilrim.

Will Ferrell’ın komedilerinden bir tanesi diye bakabiliriz, dediğim gibi hoş vakit geçirmek veya zaman geçirmek için izlenebilir, filme gülersiniz çok absürt bir komedi. Film muhteşem değil.

izledim: Land Of The Lost 3

İnternet sitesi: landofthelost.net
Fragmanlar: apple.com/trailers/universal/landofthelost

Serdar Kuzuloğlu’na en azından “Boyner hediye çeki” vermişler 🙂 Bize onu da vermiyorlar. Benim de tam demek istediklerimi farklı şekilde yazmıya aktarmış deneyimli yazar ve spor sever abim.

Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol.

Whatever Works [2009] çok sevdim bu filmi yazarım bir sonraki yazımda kesin izleyin.