Kategoriler
Konuk Yazar

Favori sitenizin RSS beslemesi yok mu?

Düşünün; çok sevdiğiniz, sürekli takip etmeniz gereken bir site var. Fakat siteyi sürekli açıp kontol etmek zor geliyor. Bu durumda ne yaparsınız?
Tabii ki sitenin RSS beslemesini okuyucunuza eklersiniz…

Peki ya sitenin RSS beslemesi yoksa?

işte Page2RSS bu noktada yardımınıza koşuyor. Site, istediğiniz siteyi sürekli kontrol ediyor ve bir değişiklik olduğunda RSS olarak size bildiriyor.

Örneğin; Google.com için, özel günlerdeki logoları ve anasayfada ara sıra yayınlanan mesajları RSS olarak alabilirsiniz.
Page2RSS - google rss

İşe yarar değil mi?

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

ankara oto kiralama ankara araç kiralama ankarada oto kiralama ankarada araç kiralama ankara rentacar ankara rent a car ankara araç oto kiralama araç kiralama araba kiralama ankara & minibüs- midibüs – otobüs ihtiyacinizda fiyat alin kazançli çikin.

d.2 yol belgeli, konforlu, g… ozan oto ankara araç kiralama kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere filo kiralama, günlük kiralama, uzun dönem araba kiralama, şoförlü kiralama, limuzin servisi, transfer gibi hizmetleri ankara da sunmaktadır. araçlarımızı tecrübeli ve güler yüzlü şoförlerimizle kiralanabilir, özel günlerinizde limuzin hizmetimizden yararlanabilir, istediğiniz noktalar arasında (hava alanı, şehir merkezi v.b.) transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

telefon :0 (312) 434 27 34