Kategoriler
Kültür Sanat

Ey dünya insanları hepiniz Türk sünüz

Bunu diyen ve kitabını yazan Amerikalı uyanık abimizin adı Gene D. Matlock.
Dün akşam bir arkadaşlar beraberdik ondan duydum bunu daha sonra baktım haberlerde bu var okudum ettim ilk düşüncem; bu kitabın Türkiye’de çok iyi satacağını düşünerek yazdığını ve Matlock’un çok uyanık bir adam olduğu oldu. Yani bu abi bu zeka ile kesin Türk’tür zaten.

Gerçi Matlock yeni bir şey ortaya atmamıştır buraya dikkat etmenizi istiyorum, zaten her dönem bütün dünya Türk’tür bize göre, Türk’lere göre. Böyle de garip bir milletiz.

İşte elin Amerikalısı bu potansiyelimizi keşfetmiş ve ticari bir atak yapmış biraz yaşlıca bir abi(81) ama giderayak ufaktan bir vole vurayım demiş belki.

Ey dünya insanları hepiniz Türk’sünüz, aslında dünya olayı çoktan bitti bizim için uzaya açılma vakti gelmiştir gençler ilk hedefiniz mars.

Kadir geceniz mübarek olsun.

Doğrusu biz Kur’an’ı Kadir Gecesinde indirmişizdir. Kadir Gecesinin ne olduğunu sen bilir misin? Kadir Gecesi bin aydan hayırlıdır. Melekler ve Cebrail o gecede Rablerinin izniyle her türlü iş için inerler. O gece, tanyerinin ağarmasına kadar bir esenliktir. Kadir Suresi (1-5)

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Ey dünya insanları hepiniz Türk sünüz başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.