Kategoriler
Blog

Blog aleminin ilk ve tek karikatür magazin blogu

gayriciddiyiz.blogspot.com alan adı ile blogger da yazmaya daha doğrusu çizmeye başlayan otopsiraporu'nu (onur) belki çoğunuz wolkanca.com blogunda ki karikatürlerinden tanıdınız.
Çizdiği karikatürleri beğenenler de oluyor beğenmeyenler de, elbette herkesi mutlu etmek mümkün değildir, onun da amacı tıpkı benim de yazdıklarım ile bazılarını mutlu bazılarını rahatsız etmem gibidir sanırım.

Kendisinin hayata bakış açısının bana benzer olduğunu gördüğümde ve sivri dili, üst düzey eleştiri kabiliyetini de keşfetmem zor olmadı. O da zaten wolkanca blogunu kendine yakın hissetmiş olacak ki bir anda yazdığım her yeni yazıdaki konuya uygun olarak karikatürler çizerek bana gönderdi ve böylece doğal yollarla bir iş birliği gelişmiş oldu.

Hiç ona şunu çiz bunu çiz demedim, belirttiğim gibi tamamen doğal oluşan ve süren bir olay ve bu hali ile çok keyif verici.

Gayriciddi

Bu günden itibaren gayriciddiyiz.blogspot.com adresinde değil gayriciddi.wolkanca.com olarak devam edecek olan Türk internetinin ilk ve tek karikatür magazin blogu Gayriciddi umarım yetenekli diğer genç arkadaşlara da örnek olacaktır.
ilk ve tek karikatur blogu

Afiyet olsun blog alemi.

Eski wolkanca.com’da Blog aleminin ilk ve tek karikatür magazin blogu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blog aleminin ilk ve tek karikatür magazin blogu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

çizimleri ilgi ile takip edilesi bir arkadaşın wolkanca bünyesinde çizgiblog'una devam etmesi oldukça güzel bir haber olsa gerek. hayırlı olsun.

çok guzel cızgıler yakalayıp bunları karıkaturlerle anlatıyor. ah bıde sıvrı dılı yanında argosu(oyle demek geldı ıcımden) olmasa. gercı o zamanda otopsiraporu olmazdı dımı ..? 🙂 evet guzel devam. sen de o ısıgı goruyorum 🙂

bu yazıdan cok zaman önce tesadüfen tanıdıgım bir blog(ger) oldukça da güzel çiziyor. kaliteli bir transfer olmuş. gökhan gönül gibi, ugur boral gibi… 🙂
hayırlı olsun der, tebrik ederim.. 🙂

hayırlı olsun onur abi başarlar dilerim 🙂 volkan abimiz çok iyi kalpli. ha bu arada yazarlığımın ilk gününde yemekte balık vardı 🙂

bu arada bu yorumlardakı kare kare resımler de neyın nesı..? nerden buldun.? bu arada ıyıkı yesıl gelmıs bana 🙂

e bosuna link kardesi olmadik yakisir gayri ciddiye.linki en yakin zamanda degisterecegim…

volkan senin blogun hostunda sorun var heralde bir açılıyo bir açılmıyo bir yavaş açılıyo bir hızlı açılıyo..

@gokhans

evet size daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz çalışıyoruz 😀 hehehee. ya abi bu sunuculardan ne çektik biz, bu sunucu sorunları olmasa idi çoktan köşeyi dönmüştük. valla ev kirası gibi sunucu kirası veriyorum arkadaşlar, inanın çok gideri var bu blogun ve kimse de yadımcı olayım falan demiyor herkesin derdi nasıl bu adamın işni zorlaştırabiliriz, bu konudan müzdaripim.
düzelecek her zaman daha iyiye doğru işte, çalışıyoruz.

tüm magazin haberleri,kim,kiminle,nerede,nasıl,ne yapmış merak ediyorsanız.. en yeni dedikodular,en kaliteli,gerçek magazin haberleri ve yeni fısıltıları

ilk siz duymak istiyorsanız sizin için doğru adres kucukfisiltilarim.blogspot.com