Kategoriler
Blog

Blog aleminin ilk ve tek karikatür magazin blogu

gayriciddiyiz.blogspot.com alan adı ile blogger da yazmaya daha doğrusu çizmeye başlayan otopsiraporu’nu (onur) belki çoğunuz wolkanca.com blogunda ki karikatürlerinden tanıdınız.
Çizdiği karikatürleri beğenenler de oluyor beğenmeyenler de, elbette herkesi mutlu etmek mümkün değildir, onun da amacı tıpkı benim de yazdıklarım ile bazılarını mutlu bazılarını rahatsız etmem gibidir sanırım.

Kendisinin hayata bakış açısının bana benzer olduğunu gördüğümde ve sivri dili, üst düzey eleştiri kabiliyetini de keşfetmem zor olmadı. O da zaten wolkanca blogunu kendine yakın hissetmiş olacak ki bir anda yazdığım her yeni yazıdaki konuya uygun olarak karikatürler çizerek bana gönderdi ve böylece doğal yollarla bir iş birliği gelişmiş oldu.

Hiç ona şunu çiz bunu çiz demedim, belirttiğim gibi tamamen doğal oluşan ve süren bir olay ve bu hali ile çok keyif verici.

Gayriciddi

Bu günden itibaren gayriciddiyiz.blogspot.com adresinde değil gayriciddi.wolkanca.com olarak devam edecek olan Türk internetinin ilk ve tek karikatür magazin blogu Gayriciddi umarım yetenekli diğer genç arkadaşlara da örnek olacaktır.
ilk ve tek karikatur blogu

Afiyet olsun blog alemi.