Kategoriler
Geyik Internet

Bknz:Google

Sorulardan sıkılan bir dost kendisi ile aynı durumda olan insanların halini dile getirmek istercesine bir site yapmış güzel olmuş bknz:google. En son Nolur.Kom ile bu denli sevinmiştim bir sitenin varlığından.

Çevresinde bilişimci tavırlarıyla göze batan her insanın ( örneğin ben ) başında olan probleme (hani önüne gelen araştırmadan abuk subuk sorular sorar) kısa bir çözüm ve onun Türkçe versiyonu forumlarda, haber gruplarında, mail listelerinde kullanılmak üzere aperatif kibar defetme yöntemi. [via]

Bknz:Google

Eski wolkanca.com’da Bknz:Google veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bknz:Google için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Bknz:Googleiçin 8 yanıt

gerçekten bazı kullanıcıların soruları karşısında bunalıma girmektense en iyi önerilebilecek bir site 🙂 kibarca kovmak dedikleri bu olsa gerek 🙂

iyi bir tespit. ama gereksiz. insanlara yardım etme mutluluğuna ne oldu? avrupalılar gibi içimize kapanıp tek başımıza yaşamaya mı başlayalım yani?

aynı sorun bende de var. ama bana genelde kızlar soru soruyor. istiyorsan cevaplama…

merhaba arkadaşlar,

teşekkür ederiz ilginiz için, yanlış anlaşılma olmasın @bitlikirpi'nin değindiği noktada hakkı var.

amaç insanlara yardım etmenin önünü kesmek değil asla, insanların yavaş yavaş unutmaya başladıkları birşeyi tekrar hatırlatmak daha çok. düşünmek, araştırmak…

kendi adıma, insanlara yardım etmekten zevk duyarım, ama eğer bir insana faydalı olmak istiyorsanız ilk önce ona düşünmenin, araştırmanın ve sonuç olarak da bulmanın zevkini hissettirmek zorundasınız.

tekrar teşekkür ederiz, muhabbetle…

olaya aslında şöylede bakmak gerek. çok şey bilen bir kişide bir zamanlar bişi bilmiyodu, ve oda bilenlerin başını ağrıttı. bu olay bir döngü malesef. bilgiyi öğrenme açlığı güzel bişi bence. tıkanıklık ise şu. genelde biz türk kullanıcılar bildiklerimizi saklama arzusu içindeyiz. tabi bu bir stratejide olabilir. bilgini küçük lokmalarla sunabilme becerisi müşteri çeker. eğitim işiyle uğraşan kişilerin sermayesi kafasındaki bilgilerdir. bilgisini satarak para kazanır. onun için birçok şeyi bir anda öğrenmek, bilen kişiye yapılan haksızlık bence. sanırım bu sitede bu tür bir yakarış için ortaya çıkmış.

@sesebian dostum sana katılmıyorum bu konuda bilgiyi saklama diye bir şey olamaz, öyle yapan insanlar asl başarılı olamazlar. ki biz avrupalılardan daha yardımsever bir millletiz bana göre.

bu sitenin amacı besbelli, internette msn vs. den körükörüne gelip otu boku soran arkadaşlardan gına geldiğinde bknz:google diye yakarırız.

vatandaş 😮o abi site yapmışsın, banada yapsana
amarat : olur.