Kategoriler
Düşünce

6 ay sosyal medyadan uzak kalmak

Mateusz Podlasin yarım yıl boyunca sosyal medyadan uzak kaldı ve deneyimlerini paylaştı.

Dev platformundan takip ettiğim kaynaklar içerisinden bir geliştirici kişisi olan Mateusz Podlasin yarım yıl(6 ay) boyunca sosyal medyadan uzak kalmış, deneyimlerini ve yaşadıklarını paylaşmış.

Aynı şekilde bir detoksu(arınma) herkese tavsiye ederim, benzer bir deneyimi yaşamış biri olarak gerçekten yaşam döngümüzü en azından yılda birkaç kez değiştirmeli ve doğa ile doğal şekilde bir süre yaşamak herkese iyi gelir. Özellikle uyku düzeni ve açık havaya çıkmak gibi şeyler çok önemli. https://en.wikipedia.org/wiki/Occupational_burnout

I’ve posted my last tech article on January 24th, 2021.

I’ve made my last tweet on January 28th.

Since then I became silent for almost half a year.

This article is very important to me because I want to achieve a few things with it:

Explain why I was gone for so long.
Use it as an opportunity to talk about an extreme burnout and how to fight it.
Test with this article if I even want to go back to writing tech-related content.
If you’ve ever experienced – or are currently experiencing – burnout, work-related depression, or anything similar, you might find this article relatable. You won’t find easy answers in it, because I don’t have them. But it may give you some ideas and suggestions to explore further on your own. At least I hope.

So let’s begin!

I was gone from tech social media for almost half a year. Here is why. (Yes, it was burnout.) https://mpodlasin.com/articles/burnout

Mateusz Podlasin’in yazısına mpodlasin.com ve dev.to adreslerinden okuyabilirsiniz.

wolkanca.com’da 6 ay sosyal medyadan uzak kalmak veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, 6 ay sosyal medyadan uzak kalmak için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.