Kategoriler
Genel

Youtube videolarının ekran görüntüsünü almak

Aslında bunu bilgisayarınızın veya mobil cihazınızın uygulamasıyla çabucak yapmak mümkün ancak kalite ve görüntü sorunu yaşamamak için en iyi yöntemleri açıklıyoruz.

Youtube’da herhangi bir videonun, video yayıncısının hazırlamış olduğu özel ekran görüntüsünü(screenshot) veya videonun istediğiniz bir bölümünün ekran görüntüsünü almak online uygulamalar sayesinde çok kolay.

Bunun için kullanabileceğiniz online sitelerden biri youtubescreenshot.com ve bir diğeri youtube-screenshot.com ve diğeri getyoutubevideothumbnail.com Benzer birçok başka online çalışan araç var ve bulmak için Google’da arama yapabilirsiniz. kapwing.com‘u da kullanabilirsiniz.

Chrome eklentisi kullanmak da yöntemlerden biri Screenshot Youtube Chrome.

wolkanca.com’da Youtube videolarının ekran görüntüsünü almak veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Youtube videolarının ekran görüntüsünü almak için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.