Kategoriler
Tech

OpenAI, ChatGPT’nin Ücretli Pro Sürümü yakında

OpenAI’in son dönemde popüler olan yapay zeka aracı ChatGPT’nin ücretli pro versiyonu yakında çıkabilir.

ChatGPT kullanarak yapılabilecek bir sürü şey var, nasıl kullanacağınızı bildikten sonra sonsuz çeşitlilikte çıktılar oluşturabiliyorsunuz. Örneğin bir WordPress eklentisi üretebilir, kodlama ile ilgili hazır kodlar elde edebilir, Youtuber olabilir ve isterseniz kitap bile yazabilirsiniz. Tabi online içerikleriniz için arama motorlarının yapay zeka ile üretilmiş içeriği tespit etme mekanizmaları da paralelinde geliştiği için biraz düzenlemeler yapamnız gerekebilir.

ChatGPT’nin yoğun kullanımı ile birlikte pro sürümünün çıkabileceği kesinleşti gibi.

ChatGPT’nin profesyonel bir sürümü üzerinde çalışmak; daha yüksek limitler ve daha hızlı performans sunacak. İlgileniyorsanız, lütfen bekleme listemize buradan katılın:

OpenAI, ChatGPT’nin ücretli pro sürümü için bir bekleme listesi açtı. OpenAI, bilgi işlem maliyetleri nedeniyle eninde sonunda ChatGPT’den para kazanmak zorunda. Profesyonel sürüm, daha hızlı yanıt süreleri ve daha yüksek mesaj limitleri gibi avantajlar içerecektir.

ChatGPT bir form ile kullanıcılara pro sürümü ile ilgili sorular sorarak çıktığı taktirde bilgilendirebileceğini bildirdi, bekleme listesine bu link üzerinden kayıt olabilirsiniz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCVqahRmA5OxQXbRlnSm531fTd8QBdUCwZag7mI9mrlOOIaw/viewform

ChatGPT mobil uygulaması

Öte yandan ChatGPT’nin yakında bir mobil uygulaması olacağı duyuruldu.

Yapay zeka araştırma şirketi OpenAI, dünya çapında popüler olan chatbot ChatGPT tarafından desteklenen ve kullanıcıların iMessage benzeri bir arayüz kullanarak yanıtları aramasına yardımcı olan bir iOS uygulaması geliştirdiğini duyurdu. Şu anda uygulamanın beta sürümü test ediliyor ve LinkedIn’de bir gönderide demo sürümü paylaşıldı. Kaynak: interestingengineering.com/innovation/chatgpt-powered-ios-app