Kategoriler
Eğlence

İşte Bu Benim Masalım (Aleyna Tilki)

“Hayallerinin peşinden koş, kendine inan, içindeki gücü hisset…” Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven ile #İşteBuBenimMasalım 1 Ocak’ta #EXXEN‘de!🦄💫

Exxen’de yayınlanacak olan İşte Bu Benim Masalım dizisinden ilk fragman geldi. Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın başrollerini paylaştığı dizide; Aleyna sahne korkusu olan liseli bir kızı canlandırıyor. Bu genç kızın hayal dünyası da oldukça renkli. İşte müzikal tadında İşte Bu Benim Masalım fragmanı.

İşte Bu Benim Masalım 1 Ocak’ta #EXXEN ‘de!

Acun Ilıcalı’nın çevrimiçi yayın platformu Exxen’de yayınlanacak bir yeni yapım daha belli oldu. Başrollerinde Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in yer aldığı İşte Bu Benim Masalım, 1 Ocak’ta platformda olacak. Acun Ilıcalı’nın yayın platformu Exxen, 1 Ocak 2021’de yayın faaliyetlerine başlayacak. Başlangıç için de platform pek çok yeni içerik hazırlanıyor. Bu içeriklerde de yeni neslin takip ettiği fenomenler ve ünlüler öne çıkıyor. Platformun çıkış yapımlarından biri de özellikle gençler arasında oldukça popüler bir başka isim olan Aleyna Tilki’yi ekranlara taşıyacak. Genç şarkıcının başrolünü Cemal Can Canseven ile paylaşacağı yapımın adı ise İşte Bu Benim Masalım.

Exxen abonelik fiyatları

#EXXEN
EXXEN

Acun Ilıcalı’nın dijital yayın platformu Exxen’in aylık abonelik ücreti ne kadar olacak? İşte Exxen abonelik fiyatı ile ilgili detaylar.

Bilindiği üzere Acun uzun bir süredir Exxen ismini verdiği dijital yayın platformu üzerinde çalışıyor. Bu platform yapı olarak Netflix, Amazon Video ya da Blu TV’ye benzese de içerik olarak hayli farklı diyebiliriz.

Çünkü Ilıcalı Exxen’in içerik formatını düzenlerken ağırlıklı olarak YouTuber kadrosu ile çalıştı. Dolayısıyla bu düzenlemenin seyircide nasıl bir karşılık bulacağı şimdilik merak konusu. Öte yandan Ilıcalı’nın Exxen’in yıllık maliyeti için 900 milyon TL gibi bir bütçe ayırdığı da çıkan söylentiler arasında.

Peki gelelim en çok merak edilen soruya. Exxen’in yıllık abonelik ücreti ne kadar olacak?

Exxen aylık abonelik fiyatı belli oldu
Gündemi takip edenlerin de bildiği üzere Exxen için henüz açıklanmış resmi bir fiyat yok. Fakat son iddialara göre Ilıcalı başlangıç için 7.90TL’lik bir aylık abonelik ücreti belirlemiş. Abonelik ücretini 1 yıllık peşin ödeyenler için bu meblağ 5.90’a kadar düşüyor.

Elbette bu üyelik planına reklamların dahil olup, olmadığı henüz netleşmiş değil. Çünkü kısa süre önce Ilıcalı reklamlı ve reklamsız olarak iki farklı yayın formatı düşündüklerini de açıklamıştı.

Eğer bu fiyatlar reklamlı abonelik için geçerliyse reklamsız abonelik fiyatı da 20TL civarlarında olabilir. Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Exxen 1 Ocak itibariyle yayın hayatına başlayacak.

Aleyna’ya başarılar!