Kategoriler
Genel

#appleevent 15 Eylül

Apple, yeni iPhone 12 serisini ve diğer ürünlerini tanıtacağı etkinliğin tarihini yaptığı paylaşımla açıkladı.

Apple bu yılın yeni ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor, yeni iPhone 12 serisini ve diğer ürünlerini tanıtacağı etkinliğin tarihini yapmış olduğu paylaşımla açıkladı. 15 Eylül.

Apple’ın yeni ürünlerini ilk kez göreceğimiz Apple Event, 15 Eylül günü Apple Park‘ta düzenlenecek. Apple Park’tan canlı olarak yayınlanacak etkinlik ABD’de sabah saat 10:00’da başlayacak, Türkiye’e ise 20:00’da itibarıyla takip edilebilecek.

Apple Event — September 15 – Join us for a special Apple Event September 15 at 10 a.m. PDT.  Set a reminder and we’ll send an update before the show.

Apple 15 Eylül’de neler tanıtacak?

Apple, şimdiye kadar ortaya çıkan iddialara göre 4 farklı iPhone modeli tanıtacak. Yeni iPhone 12 serisinde yer alacak bu modeller, 5,4 inçlik iPhone 12, 6,1 inçlik iPhone 12 Max, 6,1 inçlik iPhone 12 Pro ve 6,7 inçlik iPhone 12 Pro Max olacak. iPhone’ları birbirinden ayıran şey yalnızca ekran boyutları değil; ayrıca barındırdıkları kamera teknolojisi olacak. Apple’ın iPhone modelleriyle birlikte; Apple Watch Series 6, iPad Air (4. nesil), AirPods Studio kafa üstü kulaklık ve takip cihazı AirTags aksesuarını duyurması bekleniyor.

Apple’ın yeni iPhone modelleri fiyatlarının ise 749 dolar ile 1.099 dolar arasında değişmesi bekleniyor. Türkiye’de ise kaç TL’den satılacağı konusunda henüz bir bilgi yok.

Önceki Apple etkinliklerini https://www.apple.com/in/apple-events/ adresinden görebilirsiniz.

wolkanca.com’da #appleevent 15 Eylül veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, #appleevent 15 Eylül için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.