Kategoriler
Internet

Internet Explorer 8 kitapçığı

Geçtiğimiz hafta Internet Explorer 8 lansmanı yapıldı ve katılımcılara bu kitap dağıtıldı. Daron Yöndem’in Internet Explorer 8 ile ilgili hazırladığı bu kitapçığı ücretsiz olarak edinmeniz mümkün.

Kategoriler
Internet

İnternet tarayıcıları

İnterneti kullanmak ve bilgiye ulaşmak için kullandığımız en önemli programlar hiç kuşkusuz internet tarayıcılarıdır. Bu tarayıcılar sayesinde internette dolaşabilir, arkadaşlarımıza ulaşabilir, haber takip edebilir, alışveriş yapabilir, yemek siparişi verebilir hatta kız arkadaşımız için çiçek bile sipariş edebiliriz. Yapabileceğimizin sınırları geliştiricilerin ulaştıkları son noktadır. Web geliştiricilerin ziyaretçi çekmek için kullandıkları sistemler de bize tarayıcılar yolu ile […]

Kategoriler
Internet

Google Chrome için temalar

Google Chrome Google’ın yeni tarayıcısı. Bu yeni hoş sade tarayıcı için çeşitli temalar, arayüzler yapılmaya başlanmış. Buradan Google Chrome için bir kaç tema indirmeniz mümkün. Ayrıca Firefox tarayıcınızı Google Chrome gibi görünmesini istiyorsanız(bkz:doğan görünümlü şahin) bu da mümkün, burada da Firefox için Google Chrome teması var. Safari için de yapmışlar [via].